Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Cały świat patrzy na polskę? Chyba ten na wschód od Wisły.
1 miesiąc temu / masakra
 
Chyba nie jest z nią źle bo otwarcie krytykuje Jamesa Martina. Poza tym ma siedmioro dzieci.
1 miesiąc temu / Gość
 
Jasne że ta kobieta ma prawo nam mówić,że robimy źle.Niektórzy Marii Magdaleny by nie posłuchali ,ani św Pawła,bo przecież kiedyś grzeszyli.Ciężko o ludzi bez skazy.Niektórym trzeba było 7 lat żeby zrozumieć,bo widzieli a zamykali się na prawdę.Kto nie miał cnotliwej młodości niech zamilknie,a kto miał niech baczy żeby nie upadł i nie zatwardził swojego serca.
1 miesiąc temu / kasiakasia
 
@Barbara Niech pani sobie przypomni kim przed nawróceniem był św. Paweł Szaweł i co jako gorliwy faryzeusz czynił ludziom, którzy uwierzyli w Jezusa Chrystusa.
1 miesiąc temu / J 3, 16
 
Ale lud, kobiety, nauczycielki, czyli kobiety w czerni chcą tzw. aborcji, czyli usuwania ciąży/zabijania i w tym jest problem! "Tu leży pies pogrzebany" jak mówią Niemce.
1 miesiąc temu / Dr.P.Kopetzky
 
syn marnotrawny nie został gwiazdą i nie pouczał tych którzy nie zgrzeszyli i nie jest wzorem tylko przestrogą
1 miesiąc temu / do / FL
 
P. Johnson zwróciła uwagę na kilka ważnych spraw. 1 - modlitwa przed szpitalami w których dokonywane są dzieciobójstwa swoją drogą to przypadki pielęgniarek topiących dzieci w formalinie powinny iść do prokuratury. Czy są chętni do tej formy modlitwy?. 2 - Księża i biskupi mają przestać być biernymi i upominać polityków do tego by bronić życia czyli zapewnić pełną ochronę życia w Polsce - kto porozmawia i przekona księży aby się nie bali np. nieudzielać Komunii św. - są chętni? 3. To tworzenie organizacji, które będą pomagały kobietom przejść ciążę po to by zamiast zabić - urodzić je żywe i oddać do adopcji - są chętni do założenia takich organizacji i oferowania pomocy? Można byłoby się zastanowić nad gratyfikacją matek chcących urodzić chore dzieci. Przestańmy patrzeć na innych i jak mówi p. Johnson działajmy! Co powiemy naszym dzieciom/wnukom?
1 miesiąc temu / St
 
Ta kobieta najpierw dorabiała się zabijając! Jak mozna tak łatwo zapominieć.
1 miesiąc temu / Barbara
 
Bóg zesłał tą Kobietę żeby powiedziała Polakom jakim okrutnym złem jest aborcja że zmierzamy w złym kierunku, to znak od Pana Boga żeby wziąść się do roboty dopóki nie jest za późno.
1 miesiąc temu / Gosc
 
Do FL - tu chodzi o bestialskie mordowanie - ba, ćwiartowanie, rozrywanie - Kyrie eleison ! - najbardziej bezbronnych dzieci Bożych. Przepraszam, że nie wpadam w zachwyt nad jej wyznaniem, i że nie potrafię opanować tu emocji, tym bardziej kiedy opowiada mi o tym osoba, która świadomie brała udział w tym procederze przez 7 lat - i nie czarujmy się, bo jeśli ja wiem czym jest Planned Parenthood i czym się zajmuje, tym bardziej wiedzą to Amerykanie. Natomiast proszę może jeszcze raz przeczytać pierwsze zdanie mojego wcześniejszego komentarza - bo jeśli jej nawrócenie jest faktem, to na swój sposób, cieszę się z tego nawrócenia - bez zbytniej wylewności. Wzajemnie - Pozdrawiam.
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Mario, obecna partią sprawująca władzę w RP nie jest prawicą, to "pobożna" lewica. Czy nie widzisz lawiny demoralizacji, której ta partia nie chce prawnie powstrzymać. Czy mam nazwać po imieniu i wyliczyć ZŁO jakie czyni? Przebudź się Mario! I nie popierają zła, bo zdasz kiedyś z tego sprawę.
1 miesiąc temu / @Maria
 
Do Tak tylko. Przeczytaj jeszcze raz przypowieść o synu marnotrawnym i zastanów się nad radością Ojca, po powrocie syna. Pamiętaj, że drugi syn nie rozumiał radości Ojca. Zastanawiałaś się nad mądrością całości tej przypowieści? Zrozumienie i akceptacja nie przychodzą łatwo w tej konkretnej przypowieści, no ale nie wszystkie nauki są łatwe i przyjemne. Możemy się mylić, możemy upadać i błądzić, ale na koniec jeśli jest w nas szczera poprawa, możemy liczyć na przebaczenie i to chyba jedna z najistotniejszych cech Chrześcijaństwa. Pozdrawiam.
1 miesiąc temu / FL
 
Wspaniała kobieta. Wieeeeelki szacunek się Jej należy a hierarchowie niech biorą z Niej przykład. A tymczasem wszyscy, którzy od lat blokują ustawę antyaborcyjną i prawdę mówiąc mają krew na swoich rękach wieeeeelu tysięcy nienarodzonych dzieci, już w niedzielę na Mszę Świętą i pięknie w blaskach kamer i jupiterów będą przyjmować CIAŁO CHRYSTUSA. KTO NIEGODNIE CIAŁO I KREW CHRYSTUSA SPOŻYWA TEN ŚMIERĆ WIECZNĄ SPOŻYWA. Biedni będą kapłani na sądzie, którzy niegodnie szafują PRZENAJŚWIĘTSZYM CIAŁEM I KRWIĄ CHRYSTUSA prowadząc tym samym dusze na potępienie wieczne ale zapewne i swoich dusz nie uratują. Komu bowiem więcej dano od tego więcej BÓG będzie wymagał.
1 miesiąc temu / Daro
 
Cały świat patrzy na Polskę, no na pewno. Większość ludzi na świecie to nawet o takim kraju nie słyszała.
1 miesiąc temu / Marmar
 
Problem jest w tym, czy te zabite dzieci będą w niebie? Nauka katolicka w tym względzie jest jednoznaczna. Chrzest do Zbawienia jest koniecznie potrzebny. Naciąganie nauczania katolickiego pod pojęcie miłosierdzia, albo, że Bóg nie może być może być sprawiedliwy, to pomylenie pojęć... My możemy mieć nadzieję, że abortowane dzieci Bóg potraktuje z miłością. Natomiast na czym ta miłość ma polegać to już jest tajemnicą.
1 miesiąc temu / Krakusik
 
wolontariat + 7 lat. To nie jest 7 dni, ani 7 miesięcy - to jest 7 lat !
1 miesiąc temu / tak tylko
 
powiem tak - dobrze, że się nawróciła, jeśli faktycznie się nawróciła. Bóg ją sądził będzie. Nie chce mi się nawet tego słuchać, co nie wiedziała gdzie się zatrudnia ? pomagać chciała ? - a niby w czym ?!
1 miesiąc temu / tak tylko
 
Jeżeli nie teraz, to kiedy? Prawica dzięki łasce Bożej, ma większość w parlamencie. Politycy obiecali!!! I co z tego? Oszukali wyborców. Nadal zabijane są, w łonach matek, chore dzieci. Z Bogiem nie ma żartów. M.K. też była za utrzymaniem kompromisu? aborcyjnego. Stał się Smoleńsk. Przypadek? Do rządzących - jeżeli nie zaostrzycie ustawy aborcyjnej PRZEGRACIE WYBORY PREZYDENCKIE, a w następstwie będą wcześniejsze wybory parlamentarne, które wygrają wrogowie Boga, Polski i ............dzieci poczętych. Boże ratuj Polskę!
1 miesiąc temu / Maria
 
Kim ona jest? Mądra kobieta.
1 miesiąc temu / Kronczysław
 
Abby Johnson to św. Paweł naczych czasów!
1 miesiąc temu / Janusz z Koloni
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.