Prawica przegrywa walkę o wychowanie dzieci. Dramatyczne słowa kurator Barbary Nowak


Home   >   Wiadomości

Prawica przegrywa walkę o wychowanie dzieci. Dramatyczne słowa kurator Barbary Nowak
źródło: Twitter / Barbara Nowak

Dzisiaj lewica i mass media próbują wmówić młodym ludziom, że powinni dbać tylko o własny dobrostan, wybierać tylko to, co przyjemne i łatwe – stwierdziła na antenie Polskiego Radia 24 Barbara Nowak, Małopolska Kurator Oświaty.

 

Z całą pewnością te chodzące po ulicach i wrzeszczące masy nie patrzą w stronę zamordowanego 79 lat temu w Auschwitz św. Maksymiliana Kolbe, który potrafił poświęcić swoje życie dla drugiego człowieka – oceniła Barbara Nowak odnosząc się w pierwszej kolejności do fali profanacji i agresji, jaką obserwujemy w ostatnim czasie ze strony aktywistów LGBT.

 

Małopolska Kurator Oświaty zwróciła również uwagę, że młodzi ludzie coraz częściej sięgają i wspierają brutalność i patologiczne zachowania. – Dzisiaj nawet bardzo młodzi ludzie płacą za to, żeby oglądać jak wyzywają i biją się kobiety, jak wnuk bije babcię, albo jak ktoś zapija się niemal na śmierć, bo za to mu płacą – mówiła. – My, ludzie prawicy, zaniedbaliśmy bardzo wychowanie młodych ludzi – dodała z żalem.

 

Barbara Nowak ostrzegała o niebezpieczeństwach jakie czyhają na najmłodsze pokolenie naszego społeczeństwa. – Środowiska lewicowe dopingują dziś młodych ludzi, aby jeszcze bardziej obscenicznie, jeszcze bardziej agresywnie profanowali nie tylko świętości, ale i zaburzali cały nasz świat oraz naszą cywilizację – powiedziała.

 

Źródło: Polskie Radio 24, polskieradio24.pl

TK


DATA: 2020-08-14 17:53
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
9
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Czy Pani kurator nie widzi innych problemów stojących przed oświatą w obliczu pandemii? To powtarzanie jak mantrę o lewicy i dzieciach już jest obsesyjne
1 miesiąc temu / Nessi
 
Przede wszystkim zdelegalizować ZNP!
1 miesiąc temu / PrPr
 
Wydziały humanistyczne w rękach lewicujących marksistów ugruntowanych przez PRL a ich kontynuatorzy to "resortowe dzieci" mające zielone światło do robienia kariery; oświata której przewodzi ZNP od zarania lewicowa z czym się nie kryje. Obawiam się,iż wielu udawaczy "walenrodów" umieszczonych w partiach prawicowych robi też za łże-prawicę "obrządku złotówkowego". W związku z powyższym jak może ona wygrać walkę o wychowanie dzieci i młodzieży?
1 miesiąc temu / t
 
I taki ogarek pseudo oświaty niesie nam PIS. Jest już jasne i oczywiste , ze PIS bierze czynny udział w tej wyniszczającej wojnie kulturowej po stronie dewiacji.
1 miesiąc temu / grimm
 
No tak jak coś się nie zgadza z rzeczywistością to trzeba wmawiać że tak jest. Potem przynosi to oplakane skutki w postaci narzucania narracji . Skoro prawica przegrywa to autorytetami będą na lewicy itp.
1 miesiąc temu / r
 
Nieśmiało chciałbym zauważyć, że już 5 rok rządzi oficjalnie tzw. dobra zmiana, która sama przedstawia się jako prawicowa i patriotyczna i która ma wsparcie hierarchów Kościoła... Kiedyś też rządzili i ani wtedy, ani dziś NIC w sprawie wychowania młodego pokolenia dobrego nie zrobili. Praktycznie cały państwowy aparat edukacyjno-kulturalno-propagandowy jest w od początku III RP w tych samych rękach wybranych podczas rozmów w Magdalence. O tym na jaką nutę tresują Polaków tzw. media prywatne czyli kontrolowane przez Żydów i Niemców każdy trzeźwy widzi...efekty na ulicach i uczelniach widzimy.
1 miesiąc temu / Tytus
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.