Nasz kanał RSS
 
 

Prezydent idący w marszu dla życia? Znamy taki przypadek [VIDEO]


Następny film
Marsz dla Życia w Rzymie. Zobacz relację!

Kiedy "Gazeta Wyborcza" bierze się za moralizowanie, nawet obozy harcerskie mogą stać się miejscem "psucia dzieci". Co innego taki Poznań i jego genderowe zapędy po dzieci. Tam to tylko już tylko "postęp"! W Przeglądzie Prasy PCh24 TV mówimy także o wizycie Abby Johnson w Polsce i jej ostrzeżeniu przed kompromisami ze złem oraz o Prezydencie, co poszedł na marsz za życiem. Czy w tej sprawie Polska weźmie przykład z największego sojusznika? Na program zapraszają Jacek Ożóg, Łukasz Karpiel i Marcin Austyn.


DATA: 2020-03-12 21:36:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Nie wiem skąd uśmieszki przy zaproszeniu prezydenta na marsz dla życia. W Szczecinie posłowie Brudziński i Dobrzyński nie mają problemu z chodzeniem na marsz, a poseł Dobrzyński w komisji rodziny nie ma później żadnych kłopotów z odrzucaniem wszystkich wniosków o rozpatrzenie projektu obywatelskiego. Prezydent Duda w marszu dla życie pójdzie w pierwszym szeregu i wygłosi nawet płomienne przemówienie o obronie życia. A potem w wywiadzie dla wprost poprze kompromis te 'wprost' to tak w związku z wywiadem w którym 'ciepło' mówił o parach homoseksualnych.
1 miesiąc temu / Wojtek
 
Wybiórcza jest organem zaciekle walczącym z Polska kulturą i szeroko określając polskością! Zawstydzanie polskiej młodzieży która tańczy poloneza na studniówce , apele o kibicowanie nie polskiej druzynie itd..itd.!
1 miesiąc temu / Domi
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 132 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.