Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Świetne ujęcie tematu. Na szczęście są jeszcze profesorowie, którzy poprawności politycznej się nie kłaniają. Drugi to profesor Nalaskowski. ????????
1 miesiąc temu / Tomasz
 
Przecież te mniejszości mają poparcie państwa. Ich wstrzymywanie jest więc działaniem antypaństwowym.
3 miesiące temu / Ryś
 
"Proszę pamiętać, zawsze trzeba zredukować siebie do najgorszych ofiar i w tym momencie się zwycięża, bo się jest prześladowanym." Ciekawe zdanie...daje do myślenia, jak katolicy powinni walczyć w obecnym czasie, w przestrzeni publicznej...Fakty mówią same za siebie, że nie tylko na świecie ale również w Polsce, katolicy są prześladowani - bez względu na stan: czy to Kapłani = bezpośrednio atakowani fizycznie...czy to świeccy = zwalniani z pracy za trwanie w wierze katolickiej, a więc za radykalne odcinanie się od poglądów tęczowej sekty, która pierze ludzkie mózgi...
3 miesiące temu / kwiatek77
 
Prof.Chodakiewicz słusznie stwierdza, że nie tylko protesty, nie tylko modlitwy ale ATAK na tych zagubionych w dżungli dobrobytu tęczowników. Oto jeden z najprostszych środków jakim można ten atak przeprowadzić: Pytać przy każdej możliwej okazji, jakie korzyści przynoszą społeczeństwu tęczowe rewolucje?! Korzyści wynikające z życia Rodzin Katolickich historia zna doskonale od 2 tys lat! Cóż oni nam mają do zaproponowania, tak konkretnie, bez frazesów! Sama "radosna zabawa" bez granic i form etycznych, to atrybut małego dziecka, i to nawet PRZED szkolnego, a nie dorosłej osoby funkcjonującej w społeczeństwie na zasadzie pasożyta, bo tylko pasożyt umie żądać, nic w zamian nie dając! Po prostu słuchając ich odpowiedzi, zobaczymy cały intelektualny bezmiar pustyni duszy, i to do tego przerażający!!!
4 miesiące temu / Andrzej BR
 
Karanie za brak dzieci jest niewykonalne, bo dostałoby się tym, którzy chcą mieć dzieci, ale nie mogą, a oni i tak mają ciężko, nie trzeba im dokładać...
4 miesiące temu / Polka
 
@Izydor O: a jak państwo będzie karać za ?child free?, za to, że ktoś nie ma dzieci? Bykowe czy też inne dolegliwości?
4 miesiące temu / Embra
 
Chomik był najciekawszy. Profesor tak się nim fascynował. Trzeba znać się na ty o czy się mówi.
4 miesiące temu / Poprawność
 
Antynatalizm, o którym mówi profesor nazywa się dziś ruchem CHILD FREE. Jest to ideologia groźniejsza od lgbt, to jądro tęczowej zarazy jak mówił abp. Jędraszewski. Najpierw spróbujmy doprowadzić do karania propogandy i prakytk homoseksualnych, a po tym weźmiemy się za child free
4 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Tu nie ma o chomiku...
4 miesiące temu / matkaPolka
 
Choć -delikatnie mówiąc- nie jestem fanem stylu w jakim prof. Chodakiewicz prowadzi wykłady to w tym przypadku dosadność jest atutem. Kawa na ławę , żeby ukazać namacalną,bezpośrednią ohydę zła wynikającego z ideologii homo-,trans-,queer i biseksualnej
4 miesiące temu / Bartek
 
Młodzi obejrzą w internecie.
4 miesiące temu / katarzyna
 
świetny wykład. szkoda tylko że średnia wieku publiczności to na oko 70 lat... Gdzie są młodzi??
4 miesiące temu / rrr
 

Skomentuj ten arytukuł

 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.