Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


H. Himler też mówił: "homoseksualizm to zgubna zaraza". Czy już ludzie zapomnieli do czego to prowadzi? Reprezentanci LGBT nie nauczają mnie jak żyć. Nie prowadzą lekcji na ten temat w szkołach. Nie pukają do drzwi mojego domu, nie wyciągają ręki po kasę. Nie przepadam za nimi, nie chodzę na ich podchody, nikt nie zmusza moich dzieci do uczestnictwa w ich sprawach pod groźbą wykluczenia, czy pokazania że są inne od reszty. Krótko mówiąc nie przeszkadzają. Toleruje ich odmienność, oni moją w stosunku do nich i nikt nikogo nie musi obrażać. Kto więc jest "zarazą"? "niech pierwszy rzuci kamieniem".
11 miesięcy temu / Wicki
 
Można obrazić KK? Ich zachowanie obraża Boga i rozum.
11 miesięcy temu / Lex
 
Tęczowa zaraza "maszeruje" po polskie dzieci. Czy, to tak trudno zrozumieć? Obecny minister sprawiedliwości Izraela, gej Amir Ohana wraz ze swoim partnerem, w 2015r. wylądowali na lotnisku Ben Guriona wracając z USA z dwójką noworodków, za które zapłacili 100 tys. USD. Teraz wiadomo, gdzie prowadzą tropy.
11 miesięcy temu / Prawdziwek
 
To że powstał ruch LGBT to wyłącznie wina naszel polskiej i katolickiej nietolerancj. Inność seksualną to nieodłączny element stworzonego Świata. Katolicy tego nie tolerują, mimo tego że Bóg to dopuścił, a więc sprzeciwiają się Jego woli. Stąd oni muszą się bronić tworząc różne organizacje.Tolerujmy się nawzajem a problem inności będzie niezauważalne.
11 miesięcy temu / Leonidas
 
Nie jestem LGBT, ale mam dość kłamstw, jestem osobą wierzącą, ale nie praktykującą, z racji wykrzywionych kazań politycznych. Kościół winien uczyć wzajemnej tolerancji, miłości bliźniego, a nie podjudzać. Zabierzcie się biskupi za porządki "na własnym podwórku" ja sam własne posprzątam w myśl przykazań boskich
11 miesięcy temu / Dziubal
 
Co to znczy SWOISTA zaraza. Zaraza, czy nie ? A kto ją roznosi ? Wujaszek z Ameryki, i pani ambasador USA.
11 miesięcy temu / Ryś
 
Nie ma żadnego powodu nawet związanego z gramatyką języka polskiego aby skrót "lgbt" pisać z dużych liter. To tak jakby pisać kapitalikami "komunizm" czy "nazizm".
11 miesięcy temu / Hanys
 
Paweł zgadzam się z Twoją wypowiedzią. LGBT - nie, człowiek - tak. Bóg kocha każdego człowieka bez względu na to jaki jest, ale jeżeli tan człowiek żyje i propaguje grzech, to musimy mu o tym mówić i jako Kościół przypominać. Pismo Święte i KKK mówią wyraźnie o miejscu i roli osób homoseksualnych w Kościele i należy się tego trzymać. Tak jak w dzisiejszej Ewangelii, Chrystus nie dyskutuje z Piotrem, tylko zdecydowanie mówi do niego "odejdź ode mnie szatanie". To była pokusa, którą szatan przez usta Piotra próbuje odwieść Jezusa od Jego misji. Nie możemy dyskutować ze złem, wdawać się w dialog z ideologią. Co innego człowiek, którego Bóg kocha, bez względu na to jaki jest. Człowiek przez jakikolwiek grzech ciężki sam wyklucza się z jedności i życia w łasce z Bogiem i Kościołem. Przez sakrament pokuty zawsze może wrócić i cieszyć się jednością i miłością całego Kościoła oraz pozostawać w łączności z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem.
11 miesięcy temu / Ricardo
 
Prawda
11 miesięcy temu / Grazyna
 
p.Skrzydlewski mowi nam prawde. Zycie na ziemi bedzie zawsze skomplikowane bo ludzie sa zroznicowani. Za pieniadze tak jak zrobil to Judasz wszystko zrobia. Cenzury lub inne takie rzeczy prawdziwym katolikom nie przeszkodza, bo my mamy zkodowane w mozgu jak mamy zyc na ziemi. Jest to podyktowane nam przez samego Boga kiedy nas tworzyl. Prawdziwa milosc do blizniego I jak walczyc ze zlem tez jest w nas zakodowana I wiemy jak to robic. Ludzie ktorzy zyja w sakramentach Boskich to Bog daje im sile I mowi im co maja robic. Duch swiety jest wsrod nas I nie musi nosic zadnej maski. Tylko my prawdziwi katolicy go widzimy I wiemy jak dziala. Duchu Swiety oswiec nasze umysly.
11 miesięcy temu / Bogumila
 
W sobotę 10 sierpnia o godz. 15 odbędzie się Modlitwa za Ojczyznę w Krakowie na ul. Franciszkańskiej 3. http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=7669
11 miesięcy temu / Obywatel
 
Tez tak myślę
11 miesięcy temu / Danuta Wacławi
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.