Nasz kanał RSS
 
 

„Propolska koalicja” – nadzieja czy wysiłek idący na marne? W poszukiwaniu odpowiedzi [VIDEO]


Czy komitet wyborczy tworzony przez Ruch Narodowy, partię Wolność i środowisko Grzegorza Brauna osiągnie sukces? Odpowiedź poznamy dopiero po wyborach do Parlamentu Europejskiego. Niemniej jednak już dziś warto zająć się problemem: czy „propolska koalicja” jest wyczekiwaną od lat przez prawicowych wyborców alternatywą dla Prawa i Sprawiedliwości? W najnowszym numerze „PCh24 Co Tydzień” można przeczytać aż trzy teksty poświęcone zagadnieniu.

 

 

POBIERZ JUŻ DZIŚ!

 

Miniatura:FOT.Adam Chelstowski/FORUM

 

  


DATA: 2019-02-06 08:18:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

JKM po raz kolejny odpala świecę dymną. Tym razem dobrał sobie do kompani człowieka od teorii spiskowych i dla niepoznaki Winnickiego, który ładnie mówi o Polsce i Polakach. JKM przez całe swoje życie w polityce miał za zadanie odciągać ludzi nie obytych z polityką (najczęściej młodych) mających poglądy konserwatywne -pro polskie, pro narodowe, na manowce. Nigdy nic konstruktywnego z jego działań nie powstało. Od czasu do czasu powie tylko coś głupiego albo kontrowersyjnego po to aby było o nim słychać. Ktoś bardzo dokładnie dba aby polska prawica nie potrafiła się zorganizować w poważne ugrupowanie.
6 miesięcy temu / Empiryk
 
Marek Jurek nie chce iść z narodowcami (i JKM i GB), bo co, bo obciach? No trochę tak. Racja. Przyznaję. Do momentu go rozumiałem. Ale teraz mam wątpliwości. Winnicki, Braun, Korwin źle, ale z Arturem Zawiszą to już spoko? A on to nie miał kontrowersyjnych wypowiedzi? Nie chodził w Marszu Niepodległości? Nie był we władzach RN? Szanuję pana Zawiszę, ale nie sądzę, żeby robił mniejszy przypadł niż Robert Winnicki (acz JKM i GB raczej większy). A z Jackiem Władysławem Bartyzelem - niegdyś zwolennikiem Ruchu Palikota, Nowoczesnej i KOD - to też spoko? Serio? Czy tylko ja mam wrażenie, że Marek Jurek się zakiwał? Mam nadzieję, że nie wyląduje na jednej liście z byłym uczestnikiem parad równości. Można zmienić poglądy, można wybaczyć błąd - owszem, ale nie słyszałem żeby pan JWBartyzel odciął się od dawnych poglądów - może nie są dawne, tylko aktualne? Jak powiedział to niech ktoś da mi znać! A na razie ta koalicja nie wygląda dobrze dla tak zacnej persony jak M.Jurek
6 miesięcy temu / M
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 109 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.