Nasz kanał RSS
 
 

Próżność, to ukochany grzech Szatana! Czy „Adwokat Diabła” jest filmem chrześcijańskim?


Największym sukcesem Szatana jest to, że ludzie w niego przestali wierzyć. Dla niektórych wtopił się on w tłum, a dla innych po prostu zniknął, stał się niewidzialny przez co wydaje się, że jest zupełnie niegroźny. To nieprawda! Szatan jest coraz groźniejszy, bo ludzie nie dostrzegają bądź nie chcą dostrzegać jak ogromne niesie on za sobą zagrożenie, co bardzo dobrze zobrazowano w książce i filmie „Adwokat Diabła”. Tomasz Kolanek i Jerzy Wolak zapraszają na program filmowy „W postprodukcji”.


DATA: 2020-08-05 07:45:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Ciekawe rozważania ale jeszcze ciekawszym było by omówienie problemu Szatana na podstawie "Mistrza i Małgorzaty" Bułhakowa. Szczęść Boże !
1 miesiąc temu / Jeremi
 
To jest film satanistyczny a nie chrześcijański. Jak ktoś nie rozumie, to niech się modli o dar rozeznawania duchów. Być może wtedy zrozumie.Niby-przesłanie tego filmu jest zręcznym kamuflażem. Oczywiście, że są dzieła dobre i złe, moralne i niemoralne. Sztuka jest emanacją tego co człowiek ma w sercu. Jezus mówi w ewangelii: "Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy." Mt 12,35 Tak samo więc są filmy, książki dobre i złe. Dla chrześcijanina walory artystyczne są ważne ale nie powinny być ważniejsze od ducha obrazu.
1 miesiąc temu / Stachu spod skl
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.