Nasz kanał RSS
 
 

Przestrzegaliśmy przed tą antychrześcijańską rewolucją! „Ja, katolik” WYDANIE SPECJALNE


Wielokrotnie mówiliśmy, że antychrześcijańska rewolucja nadchodzi. Dzisiaj widzimy ją na ulicach naszych miast. Zobacz specjalny odcinek programu "Ja, katolik", w którym Krystian Kratiuk wyjaśnia, co naprawdę oznaczają wielotysięczne protesty w reakcji na orzeczenie TK w sprawie aborcji. Program powstał pod jednym z krakowskich kościołów.


DATA: 2020-11-03 08:07:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Przestrzegaliście? Może. Ale z obu stron było parcie do konfrontacji! Patrząc dziś na to wszystko z boku ma się wrażenie, że realizowany jest starannie zaplanowany, wielowymiarowy scenariusz destrukcji świata jaki znamy! Na zdrowy rozum trudno sobie wyobrazić, by elity polityczne były aż tak niemądre, zaślepione, niekompetentne i bez wyobraźni, by nie przewidzieć następstw swoich pomysłów i posunięć! Sytuacja była niestabilna i w końcu jeden mały wirus zadziałał jak kamyczek wywołujący lawinę! Tej lawiny nie da się powstrzymać, ona musi zatrzymać się sama. Epidemia też w końcu sama wygaśnie, jak wszystkie poprzednie. Ale potem trzeba wymienić elity przywódcze z obu stron sporu! Gremia ćwierćinteligentów i skostniałych w myśleniu dogmatyków nie zdały egzaminu! Problemy i priorytety społeczne są inne niż kiedykolwiek, a ludzi chętnych, by dorwać się do konfitur jest więcej, niż kiedykolwiek! Nie widzicie tego? To źle, bo na to nie pomoże nawet najlepszy okulista!
23 dni temu / Alf
 
To jest rewolucja zniszczymy wasze społeczeństwo, zobaczycie.
23 dni temu / Komunista
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.