Redaktor naczelny LifeSiteNews: Polacy, nie poddawajcie się! Jesteście bohaterami!


Home   >   Wiadomości

Redaktor naczelny LifeSiteNews: Polacy, nie poddawajcie się! Jesteście bohaterami!

Katolicka Polska stanęła w obliczu zagrożenia utraty swojej duszy - mówi John-Henry Westen, redaktor naczelny i założyciel portalu LifeSiteNews.com. Nie poddawajcie się, jesteście bohaterami! – wzywa.

 

Redaktor naczelny katolickiego portalu LifeSiteNews.com, John-Henry Westen, opublikował nagranie poświęcone wydarzeniom w Polsce.

 

- Duże grupy młodych Polaków, które nigdy nie doświadczyły opresji komunistycznej, za to dorastały w toksycznej atmosferze popkultury i marksizmu kulturowego, wyszły na ulice by protestować przeciwko czemuś, z czego wszyscy powinniśmy się cieszyć: decyzji Trybunału Konstytucyjnego, że aborcja eugeniczna jest niekonstytucyjna - powiedział.

 

Westen wskazał, że ta swoista „generacja Netflixa” w iście demonicznej furii domaga się możliwości zabijania niepełnosprawnych dzieci nienarodzonych - a tak naprawdę wszystkich dzieci nienarodzonych; przypomniał, że jeszcze niedawno ruch proaborcyjny był w Polsce marginalny.

- Jeszcze pięć lat temu było to nie do pomyślenia. Młode kobiety wykrzykują na ulicach obsceniczne hasła i deklarują, że chcą uprawiać seks z każdym - i móc abortować każde dziecko - stwierdził.

 

- Zamiast ograniczyć się do placów i ulic, skrajnie lewicowi radykałowie i ich poplecznicy przenieśli swoją wojnę - uwaga, to nie nasze określenie, bo to oni mówią o wojnie - przed polskie kościoły i pomniki upamiętniające Polaków, którzy oddali życie za przyszłe pokolenia - wskazał.

 

Westen przypomniał, że lewicowcy zaatakowali i profanowali kościoły, przeszkadzali w Mszy świętej, doszło też do ataku na księdza oraz do brutalnego pobicia mężczyzny, który bronił pomnika św. Jana Pawła II.

 

- Jesteśmy wdzięczni, że polscy katolicy, prawdziwi mężczyźni, którzy akceptują swoje ojcostwo, własną piersią  bronią kościołów i pomników swoich przodków przez atakiem lewicowców. Zapewniamy ponadto naszych braci i siostry w Polsce, że ruch pro-life na całym świecie o nich nie zapomniał - stwierdził.

- Nie jesteście sami - powiedział Westen po polsku.

 

- Jesteśmy z wami - kontynuował już po angielsku. - Modlimy się za was, dziękujemy Bogu za to, co zrobiliście dla dzieci nienarodzonych i dla katolickiej tradycyjnej kultury. Moi drodzy bracia i siostry w Polsce, jesteście dla nas niesamowitą inspiracją, tu, na zachodzie. Jesteście jednym z ostatnich narodów na ziemi trwającym przy prawdzie Chrystusa, broniącym bezbronnych dzieci nienarodzonych. Nigdy się nie poddawajcie! Przewodniczyliście walce pro-life walcząc o ochronę nawet upośledzonych dzieci przed zabijaniem w łonach ich matek. To wy z mocą bronicie swoich kościołów i pomników. Jesteście bohaterami. Jesteście moimi bohaterami, jesteście bohaterami każdej katolickiej, proliferskiej rodziny w Ameryce - powiedział.

 

- Katolicy na całym świecie widzą, co dzieje się w Polsce. Zobowiązujemy się teraz do modlitwy za was, podczas gdy walczycie z szatańskimi siłami, które chcą zniszczyć serce i duszę Polski - akcentował.

- Szczęść Boże! - zakończył po polsku Westen.

 

Pach

 


DATA: 2020-10-30 22:10
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
25
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Szkoda, że Episkopat nie mówi w tym tonie. Dziękujemy za modlitwę. Z Bogiem.
25 dni temu / Marzena
 
Na świecie są dwie pandemie. Mniejsza, która zabrała w tym roku ponad milion ofiar i większa, która uśmierciła ponad 50 milionów nienarodzonych. Pierwsza to dopust Boży, druga to wybór człowieka. Większość boi się sie tej pierwszej pandemii a "nie widzi" tej drugiej. JEŻELI TK OPUBLIKUJE WYROK OBIE PANDEMIE W POLSCE WYGASNĄ. Ciągle brak publikacji wyroku a niektórzy z władz chcą tworzyć nowy kompromis w mordowaniu. BOŻE MIEJ NAS W OPIECE, OKAŻ MIŁOSIERDZIE, OŚWIEĆ UMYSŁY RZĄDZĄCYCH. BO STRACIMY OSTATNIĄ SZANSĘ.
25 dni temu / scintilla de Po
 
Napisałbym ten komentarz na stronie LSN, ale trzeba się tam logować, więc będzie tutaj: to nie są "duże grupy młodych Polaków", to jest ZDECYDOWANA mniejszość. Większość młodych Polaków na takie marsze nie chodzi, bo ma to gdzieś.
25 dni temu / Tomek Primke
 
Boże Błogosław Polskę i Polaków!
25 dni temu / Ted
 
Tu jest większa gra5
25 dni temu / Rycerka
 
Niech wszyscy katolicy na świecie sie za nas modla, atak zła jest potężny, tylko w Matce Przenajświetszej nadzieja
26 dni temu / ell
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.