Nasz kanał RSS
 
 

Rocznica Odezwy Polskich Katolików. Mieliśmy rację! Ja katolik/Prawy Prosty [VIDEO]


Dokładnie rok temu, 10 sierpnia 2019 roku pod krakowską kurią odbyła się akcja modlitewna w obronie abp. Marka Jędraszewskiego atakowanego przez środowiska lewackie. To właśnie tego dnia po raz pierwszy została odczytana i przyjęta przez aklamację ODEZWA POLSKICH KATOLIKÓW. Minął rok i czas pokazał, że MIELIŚMY RACJĘ. A deklaracja niepodległości od obcych ideologii jest potrzebna! Zapraszamy na rocznicowe wydanie programów Ja katolik & Prawy Prosty spod krakowskiej kurii.


DATA: 2020-08-12 07:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Redaktor Kratiuk znakomicie zauważył, że rok 2109 profanacje prawie nie były karane - w 2020 roku - już tak. Red. Karpiel zaznacza, że "najwięcej do powiedzenia mają katolicy, nie chodzący do kościoła". Zapytam się więc - jakie powinny być lata 2021 i 2022? A może warto owych "zimnych katolików" zmusić do powrotu do praktyk religijnych? Nie może być tak by w niektórych diecezjach prawie 80% Polaków nie chodziło do kościoła! Rodacy muszą wrócić do praktyk religijnych - czy im się to podoba czy nie!
1 miesiąc temu / Izydor_Oracz
 
To jasne, że należy modlić się za grzeszników, chodzi mi o pewne zasady, dla przykładu pojawiły się zdjęcia papieża z tęczowym krzyżem i powiem od razu - różni się on od tęczy lgbt choćby kolejnością i jednym z kolorów, ale jest inna rzecz, krzyż jest symbolem męki i śmierci Zbawiciela - czy zatem taki symbol powinien być przedstawiany w taki sposób ?
1 miesiąc temu / tak tylko
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 155 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.