Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


@myśl- czyli Rosjanin nie dosc ze o mentalnosci żyda to jeszcze z kulturą turańską- z mongolskich stepów. A Korwin Mikke uważa jego ekscelencje Putina za wzór przywódcy!!
2 miesiące temu / Darius
 
U NAS KWITNIE TERAZ CALKOWITA PRZYCHYLNOSC WLADZ I SWIECKICH I NAJWYZSZYCH KOSCIELNYCH
2 miesiące temu / olek
 
Dum państwowa jest na służbie ancien regime,podobnie rzecz się ma z rosyjską Cerkwią;zabrania się - jak czytamy - prowadzenia jakiejkolwiek "działalności kaznodziejskiej",kary finansowe są dolegliwe a w kodeksie administracyjnym jest paragraf mówiący o "naruszania wolności sumienia i wyznania,itd"; jak się te "przepisy Jarowej" mają do demokracji i w/w kodeksu? Otóż,stare rosyjskie przysłowie mówi,iż praktyka ma się nijak do teorii - i tego się trzymajmy!
2 miesiące temu / t
 
W Rosji nie ma wolności religijnej, bo mają cerkiew całkowicie podporządkowaną służbom. Ewangelizacja jest dla niej zagrożeniem. Jeszcze naród chciałby więcej wolności czy sprawiedliwości.
2 miesiące temu / Mariusz
 
To jest poważne państwo i nie chce pozwolić aby pod przykrywką misji uprawiano politykę tzw. zachodniej demokracji. Na Wschodzie polscy księża niektórzy też próbowali nieść kaganek "prawoczłowieczy" i żle się to kończyło. Chrześcijaństwo wschodnie nie powinno być w Rosji postrzegano jako wrogie katolicyzmowi. Jeśli nie wolno nawracać bezbożnych niewierzących w Chrystusa Żydów, to dlaczego chce się nawracać prawosławnych?
2 miesiące temu / myśl
 
Pokazało się owo nawrócenie Rosji, co to niektórzy się tak ekscytowali, że nastąpiło po poświęceniu przez Jana Pawła II Rosji - oczywiście in pectore. Podobno nawet Łucja potwierdziła, że Niebo przyjęło poświęcenie w takiej formie. Niestety wszystko wskazuje na to, że jednak nie przyjęło. I tak oto Rosja, co to zdaniem niektórych miała być bastionem chrześcijaństwa w zlaicyzowanej Europie, zabrania bez certyfikatu głoszenia wiary chrześcijańskiej i każe mandatami takiej wysokości, że są w stanie doprowadzić do ruiny i więzienia większość Rosjan.
2 miesiące temu / Iw
 
Rosja a czym sie szczycimy u nas?Profanacje publiczne teatralne bezkarne a teraz to juz mistrzowska akcja
2 miesiące temu / olek
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.