Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


O jejku, nie chca widziec swoich grzechow na bilbordach? Pan Mariusz to aniol, ktory broni ludzkosc przed dzieciobojstwem. Polacy juz pozabijali tyle swoich dzieci, ze prawie nie bedzie polakow w Polsce. Jezeli sie nie nawroca to przyjdzie wielka kara Boska na caly nasz kraj. Ci ktorzy popelniaja ten czyn to ich glowa nie rzadzi nimi, tylko inna czesc ich ciala. Czy jestesmy madrym narodem? Zapytajmy sami siebie.
ponad 1 rok temu / Aniol
 
Fundacja Pro-prawo do życia wykonuje wspaniałą robotę, tak trzymać!
ponad 1 rok temu / Jack
 
Pokazywania stosów zwłok w obozach koncentracyjnych niemieckichstare filmy też powinni zakazać bo to nie było ładne
ponad 1 rok temu / stary warszawia
 
Popieram w całej rozciągłości prawo do życia.
ponad 1 rok temu / Polonus
 
Wow. Sedzia w uzasadnieniu uzyl wyrazenie "ludzkich zwlok". A wiec potwierdzil czlowieczenstwo abortowanych dzieci. Mimo wszystko jest to pozytywny owoc tej sprawy. Z pamiecia w modlitwie.
ponad 1 rok temu / MagaBuko
 
Aha - co ty bredzisz, że pokazywanie prawdy to niby zgorszenie? Jak w całej Polsce wiesza się plakaty reklamujące pokaz wypreparowanych zwłok to już nie przeszkadza - bo to tylko wystawa! Zwolennicy mordowania poczętych dzieci chcą ciszy i niedoinformowania, by dziewczyny, kobiety nie miały pojęcia, że to co noszą w brzuszku to w pełni uformowany człowiek, który ma już swoje reakcje, uczucia. One mają myśleć, że to tylko zlepek komórek. Moje pokolenie wie, że to jednak CZŁOWIEK, gdyż przez całą podstawówkę widzieliśmy w wielu szkołach małe dziecko kilku-kilkunastocentymetrowe w słoiku z formaliną choćby na lekcjach biologii. Takie były czasy komuny. Poza tym - każda parada tzw. równości to ohyda w czystej formie. Takie zgorszenie nie razi? --- Panie Mariuszu - jest Pan i moim BOHATEREM, niech Bóg czuwa nad Panem.
ponad 1 rok temu / KamLLek
 
Szanowny panie Mariuszu nie powinniśmy używać terminu aborcja albowiem jest to wygodny dla lewicy wytrych, który nie obrzydza tylko nobilituje, zawsze mówiłem, że nie możemy posługiwać się językiem lewicy, należy pisać i mówić "zabijanie dzieci nienarodzonych - proceder zwany aborcją". Podczas zabijania dzieci nienarodzonych w łonach ich matek krew się leje - krew niewinnych ludzi, skazywanych na śmierć za to, że się pojawili nie w porę albo, że w ogóle się pojawili. W starożytnych czasach, nieznany z imienia i nazwiska obserwator pisze do Diogneta, opowiada mu co to są ci dziwni ludzie nazywani chrześcijanami i odpowiada, że oni nie wypierają się swojego Boga i za to idą na śmierć ale ciekawostką jest, że oni w odróżnieniu od pogan nie zabijają swoich dzieci, w przywoływanych czasach zabijanie niechcianych dzieci było powszechne, wyrzucane były na śmietnik nawet 3 letnie dzieciątka. Poganizacja europy i nowoczesnego świata postępuje, ale przyjdzie islam i zaprowadzi swój porządek ?
ponad 1 rok temu / JP z Wr
 
Nie trzeba być katolikiem żeby szanować ludzkie życie i mówić prawdę. Edukacja o życiu plodowym człowieka powinna być obowiązkowa nie tylko w szkole ale chyba co roku dla każdego obywatela...
ponad 1 rok temu / Mrts
 
Do Aha. Prawda nigdy nie jest odrażająca. Odrażające są tzw. parady równości i przed nimi trzeba chronić dzieci i wszystkich normalnych ludzi.
ponad 1 rok temu / Henryk
 
Sądzony za sianie zgorszenia. Nikt nie broni katolikom protestu przeciwko aborcji lecz nie w taki sposób ! Wystawianie zdjęć zwłok w przestrzeni publicznej budzi odrazę i jest nieodpowiednie wobec dzieci, które nie powinny tego oglądać. Organizatorzy tych akcji specjalnie parkowali te wozy pod szkołami, by zastraszyć dzieci. Protest ma swe granice. Takie metody to tylko woda na młyn zwolenników mordowania nienarodzonych - będą kreować nas na czubków
ponad 1 rok temu / Aha
 
Sądzony za sianie zgorszenia. Nikt nie broni katolikom protestu przeciwko aborcji lecz nie w taki sposób ! Wystawianie zdjęć zwłok w przestrzeni publicznej budzi odrazę i jest nieodpowiednie wobec dzieci, które nie powinny tego oglądać. Organizatorzy tych akcji specjalnie parkowali te wozy pod szkołami, by zastraszyć dzieci. Protest ma swe granice. Takie metody to tylko woda na młyn zwolenników mordowania nienarodzonych - będą kreować nas na czubków
ponad 1 rok temu / Aha
 
Wciąż Bóg pyta nas - współczesnych Kainów: "Gdzie jest twój brat Abel? Jego krew woła do mnie z głębi ziemi!" Co KAŻDY z nas odpowie Bogu?
ponad 1 rok temu / ???
 
Panie Mariuszu jest Pan BOHATEREM! Dziękuję za wszystko co robi Fundacja PRO Prawo do Życia!
ponad 1 rok temu / Nikodia
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.