Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Ave Maria! Pełna zgoda z tym, co Państwo mówicie. Bardzo dziękuję za poruszenie najważniejszego tematu aborcji, za mówienie prawdy bez manipulacji, za mówienie po katolicku, w posłuszeństwie Bogu. Naprawdę wyczuwa się we wszystkim co Państwo robicie i mówicie wpływ i obecność św. Michała Archanioła. Dobrze, że jest nas więcej:
8 miesięcy temu / Ewcia
 
więcej niż PIS
8 miesięcy temu / @Rt
 
Jeden z biskupów powiedział, że jeżeli PiS nie zakaże aborcji, zostanie ukarany. PiS nie tyle nawet nie zakazał, co w osobie Jarosława Kaczyńskiego motywował posłów do odrzucenia projektu. No i co, nie zaczynają się schody? Nie mają w Senacie większości. A jeżeli w nadchodzącej kadencji pojawią się projekty antyaborcyjne i zagłosują tak jak obecnie, będą ,,w sojuszu,, z lewicą i Wiosną... ale to będzie komitywa, można tego zresztą spodziewać się znając cokolwiek upodobania moralne PiSu i ich ,,katolickie,, preferencje.
8 miesięcy temu / Weronika
 
Dwie kwestie. 1. Brak walki z aborcją i lgbtyzmem bez żadnego "efektu wahadła" wprowadził od parlamentu takowe ugrupowanie. Widać więc wyraźnie, że to nie walka ze złem, lecz oddawanie pola złu powoduje wygraną zła. 2. Monarchia działa pięknie, przy odpowiednich warunkach wstępnych. Pytanie co by było, gdyby pewna pani-blogerka nie tyle dostała się do parlamentu, lecz urodziła z tytułem dziedziczki tronu? Monarchia ludzka również nie jest gwarantem prawości narodu i państwa. Tylko królowanie Boże.
8 miesięcy temu / sp
 
Konfederacja skończy jak Kukiz.Oby jak najszybciej !
8 miesięcy temu / wierny
 
Co Korwin ma wspólnego z prawica ?
8 miesięcy temu / Rt
 
Najgorsze jest to co łykają lemingi pisowskie,że Konfederacja to jakoby ugrupowanie prorosyjskie.Mózgi wyprane przez TVPiS, takiej propagandy to nawet za PO nie było.
8 miesięcy temu / do Darius
 
Robert- a co łykają konfederacyjne lemingi że bliższa ich sercu jest zbrodnicza Rosja niż Ameryka?? Rosja od wieków mordowała Polaków a jakoś o zaborze amerykańskim z obozami i katorgą nie słyszałem...za to POłykacze konfederacyjne bredzą o wczasach na Syberii za swoim guru- Korwinem
8 miesięcy temu / Darius
 
Widać ze trudno sie skleja nasze społeczeństwo. Jedni marzą o ideowej prawicy a drudzy o idealnej lewicy i jeszcze inni o zbalansowanym środku. I te setki słów motywacyjnych i namawiania i przekonywania. A kondycja narodu jest słaba i nie komu go wychować
8 miesięcy temu / Wierzący
 
@rrrr Żadna to różnica, PiS z większością w Senacie też by nie uchwalił ustawy antyaborcyjnej. Teraz będą mieli jednak wygodną wymówkę, a pisowskie pelikany będą to łykać, tak jakby PiS nie miał przez ostatnie lata możliwości żeby to zrobić.
8 miesięcy temu / Robert
 
@Darius, nie ma żadnego powodu, by promotorzy dewiacji byli traktowani inaczej jak ci którzy dostali wyroki za topienie Marzanny czy spalenie kukły żyda...
8 miesięcy temu / antyPOPiS
 
Przegrana w senacie boli. Ale poradzą sobie z tym, że teraz ustawa będzie przechodziła długo dłużej.
8 miesięcy temu / Michał
 
Izydor- i ścięcie głowy za flagę lgbt...broń Panie Boże przed hunwejbistami z Konfederacji
8 miesięcy temu / Darius
 
Czego PiS nie zrobił, to całkowity zakaz aborcji oraz wprowadzenie karalności propagandy i praktyk homoseksualnych.
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
bez senatu dla pis projekt stop aborcji nie przejdzie
8 miesięcy temu / rrrr
 

Skomentuj ten arytukuł

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.