Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Pamiątką "wielowiekowego pokojowego współżycia" krakowian z muzułmanami jest odgrywany codziennie hejnał mariacki.
3 miesiące temu / Wojtek
 
Czytałem dwie książki ks.bo.Lengi. To są bardzo mądre wypowiedzi zgodnie z nauką Pana Jezusa. Ks.biskup odważnie głosi prawdziwą Ewangelię. Takich kapłanów nam potrzeba. Ktoś kto krytykuje go i usiłuje go obrażać nie jest dla mnie wierzącym człowiekiem
4 miesiące temu / Adam
 
Rzeczywiście, pomyliłem osobę kard. Gerharda Millera z abp. Athanasiusem Schneiderem. Duch, który neguje boskość Chrystusa od złego pochodzi i podążanie za nim nie da dobrych owoców.
4 miesiące temu / M
 
Nie rozumiem, dlaczego atakujesz M. Co do kardynała, być może pomylił go z biskupem Schneiderem, co nie ma wielkiego znaczenia, bo obaj stoją po stronie prawdy, podobnie jak abp Lenga. Natomiast jeśli chodzi o stosunek mahometan do Jezusa, powszechnie wiadomo, że uznają go za proroka, ale nie Boga i wierzą w to, o czym napisał M, jaki jest więc powód, że nazywasz go fałszywym prorokiem? To że nie możesz czegoś znaleźć, nie oznacza, że to nie istnieje. Tym bardziej, iż Koran w całości nigdy nie został przetłumaczony na języki europejskie, a tłumaczenie dziewiętnastowieczne jest okrojone, złagodzone.
4 miesiące temu / L
 
Marek Jakubiak uwaza, ze jezeli on jest byznesmenem to Bosak powinien byc taki sam jak on jest. Widac, ze zazdrosc Jakubiaka sypie na Bosaka. Bosak jako prezydent bedzie najmadrzejsza glowa panstwa Polskiego I duzo ladniejsza glowa od Marka siwej glowki. Gdyby zafundowal swoje piwko, to by sie posluchalo jego narracji, czesto bez racji.Jakubiak ma glowe do robienia piwa, bo od piwa glowa sie kiwa. Bosak ma glowe do rzadzenia Ojczyzna. Zazdrosc to wielki grzech kochani, ktory prowadzi do zguby ogolnopolskiej. Szkoda, ze Marek w swoim podeszlym wieku jeszcze nie wie co to znaczy lubiec I kochac.Widac, ze nie zna rozumowania obcych jezykow. Krzysiu to brylant, swiecacy diamond Polakow. Prawdopodobnie Duda chce sobie przetrnsfuzjowac polska krew przed wyborami, a po wyborach ja wytransfuzuje!
4 miesiące temu / Olek
 
Kardynał Gerhard Ludwig Müller nigdy nie posługiwał w Kazachstanie.Nigdy też nie był w Kazachstanie.W związku z tym nie posługiwał razem z Abp Lenga.Nie jest do końca pewne czy tych dwóch dostojników kościelnych kiedykolwiek się spotkało.Nigdzie nie mogłem znaleźć dowodów objawień Machometa i relacji z przebiegu spotkania ducha z Mahometem.Nigdzie niema dokumentów potwierdzających że duch przedstawił mu swoją wersję histori Jezusa Chrystusa.Jeśli te rewelacje znalazłeś na youtube to bądz tak miły i nie głoś ich publicznie fałszywy proroku.Decyzje Episkopatu Polski są wiążące i nikt niema prawa ich podważać.W związku z tym decyzje w sprawie Abp Lenga czy ks Piotr Natanek Doktora nauk teologicznych z nałożoną karą suspensy w 2010 za prośbę o uznanie Jezusa za Króla Polski, nawrócenia się i uznania nadrzędności ?Prawa Bożego? nad prawem publicznym pozostają w mocy.Jedyne co możemy to modlić się i prosić Pana Boga o ich odwołanie.
4 miesiące temu / Waldemar
 
Abp. Lenga posługiwał w Kazachstanie razem z abp. Gerhardem Millerem. Głoszona przez nich nauka jest zbieżna i zaczyna się od tego, że Jezus posłał swoich uczniów, by 'szli, głosili jego naukę i nawracali'. Abp. Lenga mówi, że nie możemy zgodzić się z okłamywaniem ludzi, że poza Chrystusem są inne drogi do zbawienia. Jeśli więc KEP urządza szopki w stylu dni ekumenicznych, to co ma napisać? Prawda jest taka, że duch dający objawienia Mahometowi powtarzał, że Jezus Chrystus nie był bogiem. Jezus Chrystus nie zmartwychwstał. Wcale mnie nie dziwi, że zamiast przedstawić swoje stanowisko to wolał napisać w oświadczeniu, że 'ma inne niż abp. Lenga'. Albo głosi się naukę Chrystusa albo buduje politpoprawną korporację.
4 miesiące temu / M
 
Odcinają się od abp.Lengi, bo ich boli, że ktoś mówi prawdę o sytuacji Kościoła
4 miesiące temu / tradycja
 

Skomentuj ten arytukuł

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.