Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Te sprawy sa bardzo trudne to nie jest łatwo osądzać, a gdy para zdecyduje się przyjąć wszystkie zarodki?tak aby in vitro nie oznaczało niszczenia? adopcja w Polsce to koszmar, to jest dopiero poniżenie dla ludzi czują się śmieciami. I tutaj nikt jakoś nie dba o godność człowieka... Od niemal 20 lat staramy się o unieważnienie małżeństwa mojego męża cywilnego, ale niestety trzeba było dużo zapłacić, a my nie mieliśmy, i jesteśmy białym małżeństwem...od tych niemal 20 lat i co szanowny portal poradzi? iść do psychologa?
2 miesiące temu / Marta
 
Badania prowadzone wiele lat temu nad małpami w Afryce wykazały,że przywódczynie stada nie miały potomstwa,
2 miesiące temu / Bogdan
 
Ale samotni to nie to samo co wdowcy/rozwodnicy, po prostu nie wierzę, że nie byłoby problemów. Choć znam wiele samotnych kobiet i paru mężczyzn, którzy zdecydowaliby się na adopcję, gdyby była prostsza formalnie, bo czują powołanie i twierdzą, że to nie egoizm, ale nie chcą mieć mężów/żon, to nie sądzę, aby Kościół to pochwalał.
2 miesiące temu / pola
 
A czemu nie, jeżeli dobrze wychowa i będzie kochać to dziecko to jakie są przeciwskazania? Są samotne matki i ojcowie, jakoś kościół nie każe im od razu oddawać dziecka bo małżonek umarł albo odszedł
2 miesiące temu / @pola
 
Nawet gdyby procedura adopcyjna była prostsza, to wg nauki Kościoła samotna osoba chyba nie może sobie adoptować dziecka bez posiadania małżonka, tylko dlatego, że czuje powołanie do rodzicielstwa, nie?
2 miesiące temu / pola
 
Grupy przestępcze które spełniają marzenie ludzi o posiadaniu dziecka? Tyle par chce mieć dziecko, są bezpłodni, a procedury adopcyjne są zdecydowanie zbyt surowe. Komu przeszkadza że np samotna osoba chce adoptować, bo nie ma szansy na znalezienie partnera albo że dzieci będą się wychowywać w jednym pokoju, albo że osoba starająca się o adopcje jest "za stara" czyli nawet po 35 roku życia gdzie matki dają radę rodzić i wychowywać w tym wieku? Jeżeli in vitro ma być rzadsze to trzeba najpierw zmniejszyć wymagania adopcyjne
2 miesiące temu / @Andrzej
 
Nie ulega watpliwosci, ze to grupy przestępcze. In vitro to tez grupy przestepcze nawet jesli w bialym kitlu, krawacie, z usmiechem
2 miesiące temu / Andrzej
 
Tylko ciekawe, kto będzie miał gorzej na Sądzie: ktoś, kto zdecydował się na surogację, bo chciał dziecko za wszelką cenę, czy ktoś, kto na dzieci się nie zdecydował, bo nie czuł np. do tego powołania?
2 miesiące temu / ciekawe
 
Do czego prowadzi ludzi nędza.
2 miesiące temu / Ryś
 

Skomentuj ten arytukuł

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.