Nasz kanał RSS
 
 

Talmud potwierdzeniem chrześcijaństwa? Ks. prof. Guz o książce nawróconego Żyda!


Czy Talmud może potwierdzać prawdziwość wiary chrześcijańskiej oraz fakt, że Jezus Chrystus jest Mesjaszem? Chociaż ta jedna z najważniejszych ksiąg judaizmu ma charakter antychrześcijański, to – jak zauważa ksiądz profesor Tadeusz Guz – nawrócony na katolicyzm Żyd, profesor Harvardu Roy Schoeman, odnalazł w niej myśli przyznające rację wyznawcom Chrystusa!


DATA: 2018-05-30 14:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Do osoby podpisanej "ot co". Nic mnie nie "zbulwersowało". Co się tyczy "tematyki", "o której napisał Sec". Osobnik o nazwie "Sec" od jakiegoś czasu zasypuje ten portal cytatami z Biblii (najczęściej są to teksty, które nie mają nic wspólnego z artykułem, pod którymi je umieszcza), a jeśli już napisze coś od siebie, to są to rytualne biadania nad "nienawiścią", narzekanie na gojów (że brakuje im "miłości"), nie brakło też zachęt, żeby się "nie bać" i wypłacić żydowskim gangsterom "kilka miliardów" (?). Źle Pan/Pani myśli, nie jestem "nerwowy" (a tym bardziej "zbyt"). Nie działam pod wpływem "impulsów", wizytę (i leczenie) u psychiatry zaproponowałem osobnikowi o nazwie "Sec" całkiem serio - z troski o zdrowie tegoż osobnika. "Dobrze jest wyluzować, człowiek jest zdrowszy" - zgadza się, w przypadku osobnika o nazwie "Sec" wyluzowanie polegałoby na zaprzestaniu zaśmiecania tego portalu.
7 miesięcy temu / wwm
 
Do osoby podpisanej wmm. I co Pana tak zbulwersowało? Że zainteresował się tematyką o której napisał Sec? No to myślę że jest Pan zbyt nerwowy. A polecając komuś psychiatrę należy być zrównoważonym emocjonalnie, i nie działać pod wpływem łych impulsów. Dobrze jest wyluzować, człowiek jest zdrowszy.
7 miesięcy temu / ot co
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 86 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.