Timmermans ubolewa nad dyskryminacją muzułmanów. Milczy w sprawie zamachów


Home   >   Wiadomości

Timmermans ubolewa nad dyskryminacją muzułmanów. Milczy w sprawie zamachów
Frans Timmermans. FOT.REUTERS/Francois Lenoir/FORUM

Komisja Europejska opublikowała przesłanie wiceprzewodniczącego Fransa Timmermansa z okazji Islamskiego Nowego Roku. Holender potwierdza zaangażowanie KE w zwalczanie nietolerancji, nienawiści i dyskryminacji wobec muzułmanów, nie dostrzegając przetaczającej się w ostatnich latach przez Europę fali zamachów terrorystycznych - zauważa "Nasz Dziennik".

 

- Jesteśmy teraz świadkami ohydnych ataków na muzułmanów w Europie i na całym świecie – stwierdza Timmermans oraz ubolewa, że w Europie nadal panuje rzekoma atmosfera nietolerancji i wrogości wobec muzułmanów. - Mowa nienawiści i nietolerancja przechodzą z przestrzeni internetowej i przeradzają się w widoczną na ulicach przemoc. Wszystkie te postawy są pokłosiem ideologii, która jest sprzeczna z naszą wizją społeczeństwa opartego na tolerancji, pluralizmie i pokoju – przekonuje.

 

Zdumiewające, że Timmermans nie dostrzega potępianych przez siebie tendencji widocznych wśród grupy, do której się zwraca. Wspomnieć tu wystarczy chociażby o fali antysemityzmu we Francji i Niemczech, za którą odpowiedzialni są muzułmanie, powstawanie coraz liczniejszych stref no-go, walka z krzyżem w przestrzeni publicznej czy jeszcze nie tak dawno przetaczająca się przez Europę fala zamachów terrorystycznych. Timmermans zapomina też, że dzisiaj to chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą na świecie. 

 

Słowa wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej skomentował także prof. Mieczysław Ryba. – Timmermans jest twarzą najbardziej skrajnych sił ideologicznych w Europie. One chciałyby przeprowadzić rewolucję seksualną – która ma wymiar antykatolicki – i stąd te ataki na Polskę. Z drugiej strony chcą się pozbyć narodów. Muzułmanie i tzw. uchodźcy to jest ten czynnik, który miałby rozsadzić wspólnoty narodowe. Pamiętajmy, że oni uważają państwa narodowe za patologię – podkreślił.

 

Źródło: „Nasz Dziennik”

PR


DATA: 2019-09-12 15:31
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
4
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Zachowanie Timmermans sugeruje, że on przyjął islam i występuje w Europie jako dżihadysta, przedstawiciel alkaidy.
4 miesiące temu / Kalikst
 
Leczyć się!!!
4 miesiące temu / Zbigniew
 
Timmermans - tacy ludzie są czubkiem góry lodowej w Europie. On tam nie trafił z loterii wizowej. Są siły które takich ludzi forsują i popierają. To sygnał ostrzegawczy dla nas.
4 miesiące temu / katolik prześl
 
Każdy wie lub powinnien wiedzieć, żą Allah to biblijny antychrysta, islam to głowne narzędzie do anihilacji chrześcijaństwa. Na 29 stopniu wm wyrzekasz się Chrystusa potem na przechodzisz na islam a na 33 stopniu zostajesz oświecony, że allah to wielki architekt lucyfer.
4 miesiące temu / halodnver
 
"Słowo się rzekło kobyłka u płota" . Pan Timmermans POWINIEN teraz zamieszkać gdzieś np. w Molenbeek w Brukseli . Inaczej będzie skrajnie obłudny i niesłowny !!!
4 miesiące temu / gość
 
Koran,tolerancja,szariat,pluralizm,dżihad,pokój,dzizja to taki "bliskoznaczny" ;- "harmonijny" ciąg pojęć . :-
4 miesiące temu / gość
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.