Nasz kanał RSS
 
 

Tomasz Rowiński: Jakich zasad mają trzymać się Polacy, by pozostać Polakami? [VIDEO]


O książce „Królestwo nie z tego świata. O zasadach Polski katolickiej, na podstawie wydarzeń nowszych i dawniejszych” z autorem - Tomaszem Rowińskim, rozmawia Jacek Ożóg.

 

 

 

Tomasz Rowiński
„Królestwo nie z tego świata. O zasadach Polski katolickiej, na podstawie wydarzeń nowszych i dawniejszych”
rok wydania: 2018
Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów
Seria: Biblioteka Christianitas

 


DATA: 2019-02-11 07:37:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Bóg zapłać Panie Tomaszu i Panie Jacku! Forma nie jest opozycją w stosunku do treści. Dla nas ludzi, nie ma treści bez formy, choć jest forma bez treści. Chodzi o wyjście z antyformalizmu, antyrytualizmu, które są jedną z chorób Europy. Tą formę musimy przejąć od przodków i podtrzymywać i nie chodzi tylko o jakąś oderwaną od życia "sztukę", ale o zakorzenione w codzienności znaki zbudowane ze zwykłych spraw, docierające do wszystkich zmysłów, i parafrazujące tą samą, WAŻNĄ treść za pomocą owych różnorakich komunikatów. To jest podstawa mocy TREŚCI, w tym treści Katolickiej, i Polskiej... Pozdrawiam serdecznie!?
5 miesięcy temu / Zwyczajny Katolik
 
Co ma znaczyć ten orzeł zamieniony na... menorę? Że też autor nie widzi w tym manipulacji? Czy w treści też są takie wolty dla niepoznaki określane jako katolickie i polskie? Aż strach się bać...
5 miesięcy temu / katopol
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 105 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.