Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


@ToJużJestŚmieszne - szacunek do człowieka - jak najbardziej. Szacunek do gender - nigdy. Nie można szanować kłamstwa, kłamstwo należy zwalczać. Facet, który uroił sobie, że jest kobietą czy innym wytworem to człowiek chory tak samo jak ktoś, kto uroił sobie, że jest koniem/batmanem/latawcem. Chorych ludzi należy leczyć i się za nich modlić i to jest przejaw szacunku.
ponad 1 rok temu / Akwin
 
Niestety poniedziałek godzina 16 to niefortunny termin. Ludzie wtedy są w pracy. Lepiej byłoby dwie godziny później.
ponad 1 rok temu / Michał Kiełbicki
 
Dużo o teorii gender może wyjaśnić życiorys i pochodzenie jej twórczyni czyli agresywnej les ze żmijowego plemienia.
ponad 1 rok temu / kowalski
 
Tego chcieli Warszawiacy głosując po wyjściu z kościoła prosto do urn wyborczych i ciach...jest najlepszy następca za Gr.Waltz wg ich marzeń!
ponad 1 rok temu / Kola
 
brak rozeznania ,w momencie przystępowania do Unii ,tam od 20 lat w szkołach jest gender ,skutki przystąpienia
ponad 1 rok temu / janka
 
W wystąpieniach publicznych Pan Adamowicz Boga miał za nic. Paradoksem jest to, że Pan Prezydent zwalczał wszystko co katolickie. Rozumię że KK się za niego modli ale nie rozumię decyzji hierarchów o pochowaniu w Bazylice i tego faktycznego nadęcia. Chowany jest z honorami, jak jakiś świętobliwy kapłan i nie chodzi mi o oprawę świecką tylko kościelną. Gdy będzie spór o aborcję, in vitro, popieranie związków homoseksualnych, promocję LGBT, rozdział KK od państwa, seksedukację i seksualizację dzieci wówczas mainstream wyciągnie nagrania z wypowiedziami Pana Adamowicza, które popierają te wszystkie hasła i wykorzystają je przeciwko KK. Powiedzą tak: śp. Pan Adamowicz tak uważał, który spoczywa w Bazylice Mariackiej. Dlaczego nie będzie pochowany na cmentarzu komunalnym, bo zgodnie z rozdziałem KK od Państwa w ich rozumieniu tam powinien spocząć.
ponad 1 rok temu / Czesław
 
Ludzie czy wyście poszaleli? Te lekcje są potrzebne. Nie można siać wśród dzieci nie nienawiści, trzeba siać szacunek. Młodzi szybko łapią temat i jeśli zaszczepi się im agresję wychowamy pokolenie niezdilne do szacunku i miłości, które będzie kochało nienawiść i przemoc. A tego chyba nikt nie chce.
ponad 1 rok temu / To już jest śmiesznie
 
Teoria gender niech będzie przeklęta bo ona z ludzi robi zwierzęta
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.