Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Brawo odważna kobieta
2 miesiące temu / Ola
 
@Mądrość ale są zdolni do rozrodu, lesbijki mogą zapłodnić się in vitro albo w jedną noc, geje też mogą i potem matka zrzeknie się praw do dziecka i tyle. Za to osoby bezpłodne tak nie mogą, niepełnosprawne nie są w stanie. Zaburzenie płodności to np mniejsza przeżywalność plemników, złe środowisko w macicy. BEZPŁODNOŚĆ to nie zaburzenie, bo zaburzenie obniża płodność o około 25-60%, bezpłodność za to daje marne szanse na potomstwo mimo że nie jest zaburzeniem
2 miesiące temu / Głupota
 
@Głopota, skieruj swe niedouczone pretensje do środowisk LGBT. Starość i młodość są fazami rozwoju dotyczącymi wszystkich ludzi, celibat jest wyborem woli, bądź sprawą okoliczności zewnętrznych, zaś niezdolność do rozmnażania to właśnie TYPOWE ZABURZENIE w ciele, czy psychice. Ideolodzy LGBT zaś "wymyślili", że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, czym wykluczają sami siebie z gatunku: homo sapiens. I to oni niech udowadniają swe roszczenia.
2 miesiące temu / Mądrość
 
@Mądrość czyli starsze kobiety też nazwiesz odrębnym gatunkiem? Samotnych ludzi bez dzieci też? Bezpłodnych? Nie jest to odrębny gatunek tylko efekt tak zwanej zmienności populacyjnej. Zaczerp wiedzy odnośnie biologii, zastanów się i potem dopiero pisz. Ale jak chcesz to udowodnić to proszę bardzo idź się wykłócać aby bezpłodni, niepełnosprawni i homo byli odrębnym gatunkiem
2 miesiące temu / Głupota
 
@Głupota, niektórzy homoseksualiści twierdzą, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, lecz ich immanentną cechą, a skoro są niezdolni do rozmnażania z ludźmi, czynią tym samym siebie odrębnym gatunkiem. To należy jednak najpierw udowodnić...
2 miesiące temu / Mądrość
 
nieprzemyślany pozew i nieprzemyślany wyrok ,wszystko na emocjach i tworzą się precedensy
2 miesiące temu / lil
 
Brawo!!! Oby tak dalej. Chwała Panu!
2 miesiące temu / Monika
 
Brawo Pani Kaju.Tak trzymać i dalej do przodu.
2 miesiące temu / kolo
 
To może rzeczywiście czas zacząć krzyczeć że mężczyźni chcą mieć dzieci aby je gwałcić, może akurat sąd nie udowodni że oskarżyciele są mężczyznami
2 miesiące temu / Głupota
 
Sądy w tym kraju potrzebują dobrej zmiany. Ten wyrok dowodem.
2 miesiące temu / 6.9
 
Z czego się cieszycie. Sąd umorzył, bo podczas rozprawy musiałby zająć stanowisko wobec nieugiętej statystyki która mówi że masa pedofilów to geje, i orzec że to prawda. A tak umorzył, wszystkim się wydaje że to na rzecz Gotek, a to dla ochrony sodomitów.
2 miesiące temu / Gość
 
Bardzo dobrze! Stop lewicowemu totalitaryzmowi!
2 miesiące temu / M.
 
Chwała Panu!
2 miesiące temu / Piotrek
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.