PRAWA STRONA INTERNETU
W OSTATNIM CZASIE WSPARCIA UDZIELILI:    DARIUSZ O. - 20 ZŁ

ORA ET LABORA!

Módl się i pracuj – to godna naśladowania dewiza zakonu benedyktynów. Specjalnie z myślą o zapracowanych, przygotowaliśmy wyjątkowy kalendarz książkowy, który z pewnością pomoże uporządkować codzienną pracę naszych Przyjaciół.
Ten elegancki i praktyczny terminarz pomoże w zaplanowaniu wszystkich dni roku. Jego odpowiednie wymiary i niewielka waga sprawią, że stanie się doskonałym narzędziem, które pomoże uporządkować codzienną pracę. Jest również bardzo dobrym pomysłem na elegancki prezent dla naszych bliskich, współpracowników, przełożonych.
Każdego dnia znajdziecie Państwo w nim cytaty skłaniające do duchowej refleksji oraz informacje o najważniejszych wydarzeniach roku liturgicznego.
Ten wyjątkowy kalendarz książkowy na rok 2019 dostępny jest tylko dla Przyjaciół i Darczyńców portalu PCh24.pl. Aby zostać jednym z nich, wystarczy wesprzeć nasz portal dowolną kwotą.
Dzięki finansowemu wsparciu możemy dalej wykonywać naszą misję. BUDZIĆ SUMIENIA POLAKÓW, poprzez nieustanne głoszenie prawdy, „przemycanie” do głównego nurtu informacyjnego katolickich wartości takich jak: tradycja, rodzina, własność oraz krzewienia idei: Prawdy, Dobra i Piękna.
Finansowe zaangażowanie naszych Przyjaciół i Darczyńców potrzebne jest nam, abyśmy mogli docierać do jeszcze większej liczby Polaków, zarówno w naszym kraju, jak i tych, którzy przebywają obecnie na emigracji.
Drogi Czytelniku, Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie. Już od 6 lat portal PCh24.pl dostarcza Polakom najważniejszych informacji. Utrzymujemy się wyłącznie z datków naszych Darczyńców, co oznacza, że jesteśmy całkowicie niezależni od wielkich medialnych koncernów oraz od nacisków politycznych. Dzięki temu możemy działać zgodnie z naszą misją i przekazywać prawdę nie przejmując się polityczną poprawnością.

WESPRZYJ NAS, ABYŚMY MOGLI
KONTYNUOWAĆ NASZĄ MISJĘ!

TAK - Chcę, aby portal PCh24.pl nadal wykonywał swoją misję BUDZENIA SUMIEŃ POLAKÓW.
Dlatego przekazuję datek na jego dalsze funkcjonowanie w wysokości:
30 zł
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
 
wesprzyj
Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (współadministratorzy danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wykonania wpłaty, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy zgodnie z art. 6 ust.1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu z Fundacją i Stowarzyszeniem w związku z ich celami statutowymi, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych akcjach społecznych i możliwościach wspierania działalności Fundacji i Stowarzyszenia. Przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez Fundację i Stowarzyszenie, zgodnie z art. 6 ust.1. lit. f RODO.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie wpłaty. Fundacja jako Współadministrator jest odpowiedzialna wobec Państwa za umożliwienie wykonywania Państwa praw. Niezależnie od tego ustalenia, mogą Państwo wykonywać swoje prawa również wobec Stowarzyszenia. W takim przypadku Stowarzyszenie przekaże Państwa żądanie Współadministratorowi, który zrealizuje żądanie.Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Wszystkie te żądania będziecie mogli Państwo zgłaszać na adres siedziby Fundacji, przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”. Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Do Państwa danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na rzecz Fundacji i Stowarzyszenia usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, wysyłkowe. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane.Państwa dane osobowe będą przechowywane przez nas bezterminowo, jednak nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych w razie otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności portalu PCh24.pl
PORTAL PCH24.PL TO:
  • Niezależne medium odkłamujące fałszywą propagandę cywilizacji śmierci
  • PCh TV – wywiady, wideo felietony i relacje prosto z kontrrewolucyjnego pola walki
  • Wiadomości z Polski i świata – regularnie publikowane na naszym portalu
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI