Nasz kanał RSS
 
 

Wiara w reżimie sanitarnym [PRAWY PROSTY]


Następny film
Zakaz klękania, zwolnienie za inne zdanie. Raport PCh24 o bolesnych efektach "pandemii"

Na program PRAWY PROSTY zaprasza Łukasz Karpiel. Rozmowa z Sławomirem Skibą.


DATA: 2020-07-21 11:50:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Dokładnie jak tutaj wcześniej napisali, kontekst formuły: Bierzcie i jedzcie odnosi się do Tradycji Apostolskiej, czyli do Kapłanów Nowego Przymierza, pozostały fragment pijcie z niego wszyscy, nie chcę się zagłębiać w dosłowne tłumaczenia tekstu Biblijnego, ale np w Mk ten fragment tłumaczony jest i pili z niego wszyscy, czyli Apostołowie!!! Natomiast ludowi wiernemu Pan Jezus wielokrotnie rozmnażał chleb i ryby, dając pokarm ludowi, ten pokarm symbolizuje niejako zapowiedź pokarmu obecnego Eucharystycznego, ale to nie znaczy, że lud będzie go obecnie spożywał tak jak zwykły pokarm, czyli rękoma, dlatego mowa jest o chlebie i rybach. Po za tym przecież św Paweł poucza pisząc: Jeżeli ktoś jest głodny, niech zaspokoi głód u siebie w domu, abyście się nie zbierali ku potępieniu. 1 Kor 11,34, a więc nie jest to zwykły pokarm, jaki spożywamy rękoma na co dzień.
2 miesiące temu / axe
 
@do qwe: Pan Jezus mówił to do Apostołów. Dziś Apostołowie-kaplani rozdają nam Ciało Pana do ust. I TYLKO oni mogą Je dotykać,bo mają konsekrowane ręce. Wiesz co by było gdyby każdy wierny, świecki mógł tak:bierzcie i jedzcie...? Ile profanacji by było?? Ile samowolki... Oj, nawet nie da się wypowiedzieć. Zgodzcie się wreszcie, Wy oporni, uszanujcie już i tak wciąż zniewazane Ciało Pana...przyjmujcie do ust.
2 miesiące temu / Malgo
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 150 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.