Nasz kanał RSS
 
 

WIARY GODNE | Grzech przeciwko Duchowi Świętemu nie zostanie przebaczony [VIDEO]


Uważny czytelnik Pisma Świętego z łatwością dostrzega, że wbrew popularnym opiniom, Dobra Nowina o Zbawieniu, którą przekazali nam Ewangeliści, pełna jest ostrzeżeń i treści burzących wewnętrzny spokój i zadowolenie z siebie. Jezus wielokrotnie krzyczy "biada" do tych, którzy ignorują Jego naukę. Szczególne ostrzeżenie dotyczy grzechu przeciwko Duchowi Świętemu, o którym Jezus mówi wprost, że nie zostanie przebaczony. Jak to rozumieć?


DATA: 2020-03-23 11:57:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Reasumując, o ile dobrze rozumiem, trzeba być świętym na co dzień.
2 miesiące temu / Scorpio
 
A co z muzułmanami, którzy nie wierzą w to, że Jezus jest Synem Bożym albo w Trójcę Świętą? Uważają, że jeżeli w to uwierzą, to będą mieć grzech zsyłający do piekła jeżeli się nie nawrócą z niego przed śmiercią. Mogą przekonywać, że to ich religia jest prawdziwa np. na podstawie cudów liczbowych i literowych w Koranie których jest bardzo dużo lub naukowych.
2 miesiące temu / aukorygik
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.