Nasz kanał RSS
 
 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja I


W każdy piątek Wielkiego Postu – tylko dla czytelników PCh24.pl rekolekcje z księdzem Piotrem Glasem. Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Wolno udostępniać w mediach społecznościowych:)

Zobacz także Konferencja IIKonferencja III.


DATA: 2018-03-03 12:38:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Pięknie na moje pytania odpowiada "o.Augustyn Pelanowski OSPPE - Czy Jezus przebaczył Kajfaszowi" Emmanuel Gospel, Opublikowany 26 lut 2018
3 miesiące temu / kwiatek77
 
dokończę - Jak mówić, by nie stracić duszy? Proszę o rozważania na ten temat...Potrzebujemy formacji katolickiej, dużo konkretów i przykładów. Abyśmy nie czuli, że mówiąc tracimy więź z Panem Jezusem i spokój sumienia...Bo nawet jeśli nie zależy nam na opinii ludzkiej, to na opinii Boga nam bardzo zależy - a czy ta opinia nie odbija się w naszych sumieniach? Skoro nasze sumienie czuje niepokój, to jak mamy opierać się na relacji z Bogiem? A nauczeni jesteśmy, że niepokój sumienia jest świadectwem o grzechu naszym - chcemy się wyspowiadać ale nie wiemy jak - czy mamy się spowiadać z mówienia? No to wtedy przestajemy mówić - tylko gdy milczymy to też czujemy niepokój...jak mieć relację z Bogiem, która będzie oparciem, a nie niepokojem? Czy już nie da się mieć pokoju bez niepokoju? Czy niepokój to jedyna relacja z Bogiem w tych czasach zamętu? Jak być pewnym, że ten niepokój jest od Boga? A jeśli Ksiądz w parafii mówi inaczej - że błądzimy mówiąc?
3 miesiące temu / kwiatek77
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 73 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.