Nasz kanał RSS
 
 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja IV. Uczynki miłosierdzia co do duszy


„Przyjdzie kiedyś czas, kiedy ludzie oszaleją. I kiedy zobaczą, że ktoś nie jest szalony zaatakują go mówiąc: Jesteś szalony, ponieważ nie jesteś taki jak my”, powiedział ponad 1700 lat temu św. Antoni Wielki. Czy jednak słowa te nie dotyczą również naszych dzisiejszych czasów? W IV części wielkopostnych rekolekcji portalu PCh24.pl na to pytanie odpowiada ks. Piotr Glas.

 

Materiał przygotowany przez PCh24.pl. Zakaz kopiowania bez zgody redakcji. Wolno udostępniać w mediach społecznościowych.

 

 

Polecamy poprzednie Konferencje ks. Piotra Glasa:


Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja I


Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja II. Kto jest drogą Kościoła?

 

Wielki Post 2018 z księdzem Glasem. Konferencja III. Jak żyć w trudnym czasie?

 

  


DATA: 2018-03-09 20:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Najlepszy kapłan !Dziekuję za nawracanie na drogi Boże.
3 miesiące temu / Irena
 
Dziękuję za piękne, proste słowa, które przenikają do żywego, właśnie dlatego że są proste. Dziękuję za to że wiele lat temu Ksiądz "wyszedł z łódki", dziękuję za to że Ksiądz się nie boi i za słowa o pokoju i spokoju, za słowa o "szarej strefie" i za "DZISIAJ TRZEBA WYBRAĆ. Z niecierpliwością czekam na DEKALOG i kolejną konferencję. Z Panem Bogiem.
3 miesiące temu / Monika
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 73 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Fundacja Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.