Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


@Gość: Chodzi o otwarty przez niego Instytut św. Bonifacego? www.bonifatius-institut.com
8 miesięcy temu / M.
 
Czy ktoś może podac link do wspólnoty św. Bonifacego ?
8 miesięcy temu / Gość
 
Po wysłuchaniu wywiadu, moje serce odżyło, jak są tacy ludzie, to damy wspólnie radę.Koniecznie trzeba się jednoczyć w wyznawaniu prawdziwej wiary i nie pozwolić się zastraszyć. Dziękuję tym młodym z Austrii za odwagę wiary...
8 miesięcy temu / Gość
 
Popieram ten czyn i odwagę z tym związaną. Jestem zadowolona tym bardziej że uczynili to ludzie młodzi. Myślę, że wielu katolików miało ochotę uczynić to samo. Chłopaki Bóg Wam Zapłać za obronę naszej Wiary Katolickiej.
8 miesięcy temu / Jadwiga z Polsk
 
santo subito
8 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
Teraz nadszedl czas wspolnego dzialania na rzecz odnowy tradycji Kosciola Swietego. To od nas wszystkich zalezy, katolicka Europa jest naszym orezem zwyciestwa w konfrontacji z wypaczonym poganskim imperializmem zlego ducha
8 miesięcy temu / Bartek
 
Dziękuję za Twoją odwagę, dla takich jak ja nastolatków jesteś wzorcem jak bronić naszej wiary.
8 miesięcy temu / Polak
 
Dobra puenta: Bóg jest Bogiem niespodzianek. Warto zauważyć również, że Alexander Tschugguel dokonał autentycznego procesu ROZEZNANIA przed wyrzuceniem tych pogańskich figurek do Tybru!
8 miesięcy temu / sp
 
Coraz więcej i z różnych stron mówi się o ruchu oporu w Kościele, przeciwko burzycielom. Oby to nastąpiło, byleby na kolanach!
8 miesięcy temu / Ireneusz
 
Popieram. Brawo.
8 miesięcy temu / Ewaewa
 
Wielkiej klasy Rodak tego Bohatera, ŚP ks. Gregory Hesse, z pewnością jest z niego dumny. :
8 miesięcy temu / vera
 
Jak można bohaterów nazywać złodziejami?!
8 miesięcy temu / ?!
 
Jaki to ladny I madry czlowiek. On nie jest zadnym zlodziejem. On tylko oczyscil nasz katolicki kosciol z bozkow, ktore tam postawiono. Pan Bog zyje w nas I naszych dzieciach gotowych do walki ze zlem. Widac w nim odwaznego lidera swieckich przeciwko zlym katolikom. Caly swiat pojdzie w jego slady. Niech go Bog blogoslawi. Amen.
8 miesięcy temu / Anielka
 
Dzięki Ci Boże, że możemy spotykać czasem, na ścieżkach naszego życia, tak wspaniałych ludzi, jak ten młody Wiedeńczyk. Niedawno wzruszył mnie podobny wiekiem Młodzian, który w tramwaju, zapewne w drodze do pracy, odmawiał różaniec. Bóg dał, że wysiadaliśmy na tym samym przystanku i mogłem mu uścisnąć dłoń w podziękowaniu za piękne świadectwo wiary.
8 miesięcy temu / Karol
 
I kto by się spodziewał, że taki mocny głos protestu przeciwko apostazji hierarchów wyjdzie z Austrii. Z kraju, gdzie, jak by się wydawało, tylko ruiny i zgliszcza katolicyzmu. Z kraju, gdzie Kościołem zawiaduje Schonborn, czołowy modernista.
8 miesięcy temu / gość
 
Oby jak najszybciej powstała też polska grupa świeckich i wiernych duchownych, należąca do Instytutu św. Bonifacego. Dobre dzieło, niech obejmie wszystkich katolików, daj Boże.
8 miesięcy temu / kwiatek77
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.