Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


@Ironia, przykro mi kolego/kolezanko ale hipokryzji PiSu nie da sie obronic. Przeciez poza walka o wladze dla samej wladzy i wciskaniu takich glodnych kawalkow jak Twoje, ta grupa nie ma odwagi nawet na najmniejszy opor. Zreszta nie postawili sie zadnemu lobby, zydowskiemu, ukrainskiemu, sadowemu itp itd. Co do obludy, polecam lustro - kiedy ostatnio sprawdzalem, parlament kontroluje samorzady przez odpowiednie prawo i moze zakazac marszow odgornie, nie odwrotnie.
3 miesiące temu / Anglia
 
LGBT... ...? Tak, to nie ideologia i nie światopogląd, to element lewackiej polityki niszczący tradycyjną rodzinę. LBGT to nade wszystko akt zbrodni, który już dziś uderza w bezbronne dzieci i ma na celu moralną degradację przyszłych pokoleń.
3 miesiące temu / Korner
 
Panie Witoldzie! Czekamy na dramatyczny apel o głosowanie na PAD przed drugą turą.
3 miesiące temu / Ron
 
Jeśli ktoś chciałby przeanalizować to szczegółowo, to pan Witold ma oczywiście tutaj rację. Mówiąc ideologia w odniesieniu do LGBT mówimy to tak w uproszczeniu, wiadomo, że jest to jedno z narzędzi ideologii neomarksistowskiej, tak samo zresztą jak sama ideologia neomarksistowska jest z kolei narzędziem w rękach pewnej grupy dążącej do przejęcia kontroli nad światem. Najważniejsza jest świadomość, że są to siły ogromnie destrukcyjne, dlatego dla mnie zupełnie niezrozumiała jest tu ignorancja władzy i większości społeczeństwa w tej kwestii, a to się wkrótce potężnie zemści.
3 miesiące temu / tak tylko
 
To zwykłe, agresywne świntuchy.
3 miesiące temu / Zbigniew
 
Anglia- ta sama partia ,która pomimo sojuszu od prawaKonfederacja plus PO do lewa Biedronia dostaję kopniaki ,donosy do Brukseli jako jedyna obecnie gwarantuje że POstsowiecki układ nie wróci do władzy by do reszty ograbić Polakow a " w każdym wiekszym mieście" są władze samorzadowe- tak jak w " Angli". Tak tylko informuję obłudnika
3 miesiące temu / Ironia
 
Gadowski ma racje!!!
3 miesiące temu / Rita
 
kandydacie na dyktatora ośmieszasz portal
3 miesiące temu / do Izydor Oracz
 
Czy to ten sam Gadowski co bezwzglednie forsuje obecna partie rzadzaca choc nie powstrzymala ona marszow dumy w kazdym wiekszym miescie, ani teczowych piatkow, ani Konwencji Stambulskiej a nawet "kladzie sie Rejtanem" kiedy uczelnie przesladuja naukowcow za pare slow prawdy? Tak tylko pytam
3 miesiące temu / Anglia
 
Powtarzam jak mantrę: 1. Wpisanie praktyk homoseksualnych do Kodeksu Karnego 2. Zakaz rozwodów 3. Wprowadzenie obowiązku zakładania rodzin i posiadania potomstwa Proste?
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Twórcy /pomysłodawcy ci sami co rewolucji komunistycznej rozpoczętej w Rosji? W nastepstwie na świecie komunistyczne rządy i ich polityki uśmiercono 100 milionów ludzim.in. PolPot.R.Reagan Biografia Duchowa
3 miesiące temu / Aleks
 
lgbt to ostatni gwóźdź do trumny rodziny;wcześniej w trumnę rodziny wbito gwoździe ustaw:kodeksu rodzinnego oraz o przemocy w rodzinie, na mocy których rodzina została całkowicie upaństwowiona i przez państwo ubezwłasnowolniona;którymi instytucje państwowe rocznie niszczą tysiące rodzin/małżeństw w samej polsce.
3 miesiące temu / marek
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.