Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Co wynika z tego? Ano jak wynika obliczeń dokładnie to, że jeżeli przez maseczkę może przenikać tak ogromna liczba wirusów to tym bardziej przeniknie 1000, 10.000 czy nawet 1 milion wirusów. I ani maseczki ani tzw. odległość społeczna nic nie pomogą. Po co więc ogromne międzynarodowe zakupy maseczek i tzw. przyłbic- po prostu jest największy w dziejach ludzkości PRZEKRĘT ? który ma uzasadnić nałożenie na nas niewolników dodatkowych podatków przy zmniejszeniu wydatków. Kłania się także Rząd Światowy. Uprzejmie proszę, aby wszystkie tzw. ??autorytety? medyczne i polityczne odniosły się do powyższego artykułu i przedstawili własne obliczenia ale bez zbędnego bełkotu. Inaczej Polacy będą was traktować jako zdrajców Narodu Polskiego.
16 dni temu / AS2202
 
Nie mogę zrozumieć dlaczego nasz rząd włączył się w ten światowy spisek. Dlaczego Kaczyński postawił na Morawieckiego, który nas po prostu oszukał w tej Europie. Dlaczego zgodzili się na te szczepionki, które podobno mają działać około 8 miesięcy. To ludzie mają się szczepić co roku? I jeszcze będą nas do tego przymuszać? Ja się na to nie zgadzam.Nastały takie czasy, że w pracy trzeba uważać co się mowi bo za nieprawomyślne poglądy można wylądować na dywaniku. Straszne czasy a Panowie Redaktorzy mówią, że ten rok zapowiada się gorzej niż poprzedni. Gdzie jest ratunek i wyjście z tej matni? Musimy się modlić o jakąś Bożą interwencję bo innego sposobu nie ma.To jedyna nadzieja. Nie możemy też się poddać i tak biernie czekać co jeszcze będą nam chcieli narzucić itd...Nie możemy pozwalać na ograniczanie naszych praw , niech wreszcie to społeczeństwo się obudzi!
17 dni temu / Tina
 
@meduza ''Jeżeli szczepionka na COVID miałaby tyle skutków ubocznych, to dlaczego rządy zaszczepiają najpierw lekarzy i pielęgniarki ? Przecież ich wykształcenie jest bardzo drogie.'' - Skoro lekarze dają się WYszczepić tzn., że zbyt wielkim IQ nie grzeszą, czyli za publiczne pieniądze wykształcono miernoty. Optymistycznie patrząc: WYszczepienie dokona selekcji naturalnej w narodzie.
17 dni temu / E
 
@meduza, po pierwsze sam producent nie zna długofalowych efektów, po drugie testy na zwierzętach nie zostały ukończone, po trzecie producent został zwolniony z jakiejkolwiek odpowiedzialności - czyli sam powątpiewa w swój produkt, po czwarte do produkcji/ testowania wykorzystano komórki mordowanych dzieci - i to zamyka całą dyskusję dla katolika. Poza tym szczepienia na grypopodobne wirusy są absurdalne, ponieważ wirusy mutują. Co teraz będą dwoma dawkami szczepić całe narody co 6 miesięcy?
18 dni temu / Samanta
 
Pomijając medyczne aspekty szczepień, które mogą być korzystne, najgorsza jest propaganda sugerująca przyszły podział społeczeństwa na zaszczepionych i niezaszczepionych i związane z tym korzyści i ograniczenia. Oto niektórzy -osobiście znam-jako główny powód chęci zaszczepienia podają korzyści związane z korzystaniem np z hoteli czy linii lotniczych niedostępnych w niedalekiej przyszłości dla niezaszczepionych. Takie informacje podają tzw. główne media. Niebywała sytuacja, która sprowadza ludzi do niewolników, którzy w przyszłości może dadzą sobie wszczepić np chipy, aby mogli korzystać z reglamentowanych dóbr. Reszta niepokornych pozostanie na całkowitym marginesie, jako wyrzutki ponowoczesnych społeczeństw. Czy obecna sytuacja to nie próbą?
18 dni temu / raf
 
Mówiłem to już wcześniej i powtórzę raz jeszcze - wprowadzana technologia 5G ma służyć głównie zbudowaniu w świecie nowoczesnych systemów kontroli społeczeństw na wielką skalę i to jest dopiero początek.
18 dni temu / tak tylko
 
Każde lekarstwo i szczepionki mają skutki uboczne- ludzie umierają nawet po zażyciu aspiryny. Jeżeli szczepionka na COVID miałaby tyle skutków ubocznych, to dlaczego rządy zaszczepiają najpierw lekarzy i pielęgniarki ? Przecież ich wykształcenie jest bardzo drogie. Który kraj pozwoliłby sobie, żeby za 5-7 lat stracić prawie wszystkich pracowników służby zdrowia. Te same wątpliwości towarzyszyły ludziom przy szczepionce na polio do momentu, gdy nie zaszczepił się Presley. Dzisiaj zapomnieliśmy ,co to była za choroba.
18 dni temu / meduza
 
Ale szczepionka nie chroni przed zakażaniem,zakażeniem, tylo ma czynić łagidny przebieg choroby, lub bezobjawiwy.
18 dni temu / [email protected]
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.