Nasz kanał RSS
 
 

Witold Gadowski: szczepionka, Trump i Wielki Reset || Prawy Prosty


Witold Gadowski w programie Łukasza Karpiela „Prawy Prosty” opowiada o szczepionce, Trumpie i projekcie Wielkiego Resetu.


DATA: 2021-01-11 07:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:

Komentarze

Co wynika z tego? Ano jak wynika obliczeń dokładnie to, że jeżeli przez maseczkę może przenikać tak ogromna liczba wirusów to tym bardziej przeniknie 1000, 10.000 czy nawet 1 milion wirusów. I ani maseczki ani tzw. odległość społeczna nic nie pomogą. Po co więc ogromne międzynarodowe zakupy maseczek i tzw. przyłbic- po prostu jest największy w dziejach ludzkości PRZEKRĘT ? który ma uzasadnić nałożenie na nas niewolników dodatkowych podatków przy zmniejszeniu wydatków. Kłania się także Rząd Światowy. Uprzejmie proszę, aby wszystkie tzw. ??autorytety? medyczne i polityczne odniosły się do powyższego artykułu i przedstawili własne obliczenia ale bez zbędnego bełkotu. Inaczej Polacy będą was traktować jako zdrajców Narodu Polskiego.
8 dni temu / AS2202
 
Nie mogę zrozumieć dlaczego nasz rząd włączył się w ten światowy spisek. Dlaczego Kaczyński postawił na Morawieckiego, który nas po prostu oszukał w tej Europie. Dlaczego zgodzili się na te szczepionki, które podobno mają działać około 8 miesięcy. To ludzie mają się szczepić co roku? I jeszcze będą nas do tego przymuszać? Ja się na to nie zgadzam.Nastały takie czasy, że w pracy trzeba uważać co się mowi bo za nieprawomyślne poglądy można wylądować na dywaniku. Straszne czasy a Panowie Redaktorzy mówią, że ten rok zapowiada się gorzej niż poprzedni. Gdzie jest ratunek i wyjście z tej matni? Musimy się modlić o jakąś Bożą interwencję bo innego sposobu nie ma.To jedyna nadzieja. Nie możemy też się poddać i tak biernie czekać co jeszcze będą nam chcieli narzucić itd...Nie możemy pozwalać na ograniczanie naszych praw , niech wreszcie to społeczeństwo się obudzi!
9 dni temu / Tina
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 129 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 
 

 


Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.