Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Witold Gadowski nigdy nie zawiódł. Kieruje się przyzwoitoscią, patriotyzmem i prawdą. Uczmy się o Niego.
4 miesiące temu / Nick
 
Jakas Polonistka sie tu wyrwala nie wiadomo skad. Ona na pewno uwaza, ze my jestesmy dziecmi w szkole I bedziemy sie jej sluchac. Za pozno na to kochana pani polonistko. Uczenie dykcji nalezy do uczniow w szkole, tu rozmawiaja dorosli ludzie na tematy wazniejsze od dykcji.
4 miesiące temu / Polonista
 
CZY SŁYSZELIŚCIE JUŻ PIOSENKĘ O PROFESORZE KARSKIM???? JEST BARDZO ŁADNA I WPADA W UCHOO
4 miesiące temu / Agamemnon
 
Jestem za Arcybiskupem Jedraszewskim i pochwalam jego wypowiedź na temat tęczowej zarazy do Katowic niech nie przyjeżdżają bo na Śląsku liczy się najbardziej rodzina mama,tata i dzieci
4 miesiące temu / Rychu
 
Serdeczne Bóg zapłać za zwrócenie uwagi. Zapewniam Panią, że robię co mogę w tej kwestii i mam nadzieję, że już niedługo uda mi się naprawić i poprawić wszystkie niedoskonałości z moją dykcją związane. Z Panem Bogiem. Tomasz D. Kolanek
4 miesiące temu / @Polonistka
 
Pan Redaktor powinien popracować nad dykcją
4 miesiące temu / Polonistka
 
Nie bójmy się nazywać homo-prymitywus symbolu ideologii od tęczowej zarazy analogicznie do homo- sovieticus od zarazy czerwonej. Obydwie ideologie dążą do zniekształcenia naszych sumień do pozbawienia nas wrażliwości na piękno dobro i Prawdę jako darów od Stwórcy. Jeszcze raz dziękuję abp Jedraszewskiemu za słowa godne Dobrego Pasterza i za to że z twórczości i encyklik Sw Jana Pawła 2 uczynił ważne źródło głoszenia Królestwa Bożego.
4 miesiące temu / wladekadam
 
Witold Gadowski jest wyjątkowym redaktorem. Wiedza poparta doświadczeniem dziennikarskim, oczytaniem i odwaga w głoszenia bliskich mi poglądów. Stoję za nim murem. Izabela z miasta Łodzi
4 miesiące temu / Bajabaja
 
Jezeli ktos nie chce zyc w katolickiej Polsce, to ma prawo sie z niej wyprowadzic. Polska zawsze byla katolicka I bedzie. To jest nasza Ojczyzna I jezeli ktos nie chce zyc w kraju swego ojca to jest cos tam z nim zle w jego glowie. No a drugie to jest jeszcze to, ze mu sie nie podobaja nasi biskupi? Chyba musimy sie zlozyc I kupic temu osobnikowi wyjazd na ksiezyc bo tylko tam nie bedzie widzial Biskupow I bedzie szczesliwy. No a jeszcze trzecie jest dlaczego ten facet sie do tego wtraca?
4 miesiące temu / katoliczka na z
 
Super
4 miesiące temu / Olo
 
Pan redaktor twierdzi, że Polaków nie interesuje czy rządzić będzie PIS, PSL czy PO bo to drugorzędna sprawa 14 min " polska jest najważniejsza" Taa.... panie Witoldzie PIS ma zasługi w budowaniu Polin, PO w budowaniu około bundesrepubliki, PSL chce tylko rżnąć Polaków do gołego. Może jednak ważne jest to, kogo wybieramy? Ciekawe, do kogo należą tacy redaktorzy??
4 miesiące temu / Ana
 
Ja nie chcę żyć panie Witoldzie w państwie katolickim wyznaniowym i mam dość sukienkowych czyli biskupów wtrącających się we wszystko.
4 miesiące temu / Atike
 
Myślałem że już w swoim życiu nie spotkam takiego mądrego i wielkiego patrioty.Dziękuję za wszystko co pan mówi i robi a w przyszłości może z tego ziarna dojrzeje ktoś kogo będę mógł z taką przyjemnością i dumą oglądać i słuchać. Przyznam się że modlę się o bezpieczeństwo pana bo w tej narracji złych ludzi coraz większe widać różki.Pozdrawiam i czekam na pańskie komentarze. Andrzej.
4 miesiące temu / Andrzej lat 67.
 
" w jedności siła" W jedności oprócz siły może być ukryta głupota, niefrasobliwość itp ktoś, kto morduje dzieci własnego narodu nie zasługuje na cześć i poważanie!
4 miesiące temu / Ana
 
Kiełkuje w Polsce dobro. Powoli bo powoli, ale coś wreszcie się ruszyło. Choć w pomyśle na Polskę nie we wszystkim zgadzam się z Panem Witoldem Gadowskim, ale chylę przed Nim czoła za inicjatywę i organizację tego marszu. Polacy muszą dojrzeć do mądrych wyborów, pokutują tu niestety długie lata skomsomolcenia życia społecznego, proszę zauważyć, że zupełnie upadły nam takie dziedziny jak etyka, moralność, wychowanie, staliśmy się pokoleniem, które zupełnie zatraciło hierarchię wartości, a naszą dewizą dzisiaj jest bylejakość i to dotyka każdej już dziedziny naszego życia. Trzeba zadbać o czyste, katolickie wykształcenie, wychowanie, z pomocą przychodzi nam tutaj Biblioteka '58 /wystarczy wpisać to hasło w wyszukiwarce/. Zaległości jest tak wiele, a coraz mniej czasu, więc Polacy - do dzieła !
4 miesiące temu / tak tylko
 
Do Rocky: Łatwo krytykować, jeżeli chcemy pięknej Polski i Religii Katolickiej mamy ..każdy ... o tym świadczyć i działać..a nie oczekiwać by zrobił to ktoś inny... w jedności siła!!
4 miesiące temu / Niko
 
Jak wyżej. Ktoś, kto głosuje na socjalistów, nie jest człowiekiem Boga. .......
4 miesiące temu / Jeffs
 
Panie Gadowski, człowiek który opiera aborcjonistów nie może nazywać się katolikiem. Pan popiera partię Pis, która jest za mordowaniem nienarodzonych. Już dawno przestałem Pana słuchać i wszystkim gorąco zachęcam do zaprzestania słuchania tego Pana.
4 miesiące temu / Rocky
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.