Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Głos wzmacniający : http://www.youtube.com/watch?v=0JpSHVBV6tE
ponad 6 lat temu / Mieczysław S.Kazimierzak
 
Iluminati po wszystkich stronach i zawsze ścinano inteligentnych i będzie. Gadom zależy na durniach hodowlanych. Nie ma żadnych przeciwników ani opozycji. To pozory do działań ukrytych grupy Bilderberga. Polityka to showbiznes dla ryzykantów w razie draki. Prawdziwych rządów nie widać. Więc to też pitu pitu. Nie dajta sie bambuczyć.
ponad 7 lat temu / Tolo
 
bez przesady, bez szczepionek szerzyła by się wścieklizna, czarna ospa itd
ponad 7 lat temu / JAQ
 
Lewackie MSM w UE oraz USA wykorzystują do tej manipulacji bardzo często socjologiczne prawo Solomona E. Ascha, który dowiódł w 1951 roku, iż konformizm społeczny ma kluczowy wpływ na oceny członków grupy, w sytuacji grupowej (publicznej), gdy jednostce zgodnie podsuwa się nieprawdziwe oceny, mimo, że w sytuacji indywidualnej prawie nigdy by się nie myliła. Warunkiem wysokiej skuteczności manipulacji jest wszakże całkowite wyeliminowanie podawania ocen prawdziwych, a jej istotnym wzmocnieniem, poparcie dla ocen nieprawdziwych przez osoby uznawane za autorytety. ... Lemingi nie wiedzą w jaki sposób funkcjonuje pieniądz papierowy bez pokrycia, jak naprawdę niebezpieczne są szczepionki, jak ich zachowanie jest manipulowana przez telewizję - nie kwestionując poprostu informacji, rozkazów wlanych im do koryta przez fałszywych celebrytów. Natomiast często są prawdziwymi szpecami wiedzy o sporcie lub o serialach telewizyjnych w Junk Food-TV ...
ponad 7 lat temu / Tiberias
 
Mocny material ! Przystepny, klarowny w przekazie mimo ograniczenia czasowego. Historia jest skarbnica wiedzy, ale nie wszyscy z Niej czerpia w tak analityczny sposob... Prawda jest przytlaczajaca, jesli Ktos rozumie pojecie: suwerenna Polska.
ponad 7 lat temu / art-tattoo-dragon
 
prezesi klubu sportowego Legia Warszawa - do dzisiaj promowani na stronach młodych, do tego ten komunistyczny herb. A młodzi kibice myślą,że są to znaki Niepodległej
ponad 7 lat temu / Darek
 
Dobrze,ze p.Zebrowski jak misjonarz jezdzi i glosi prawde,chwala mu za to,bo bez tej wiedzy nie mozna zrozumiec dlaczego ciagle jestesmy wyzyskiwani i ciagle jako druga kategoria,mohery albo oszolomy.Dlaczego mlodych wygnano z wlasnego kraju.
ponad 7 lat temu / kresowiak
 
Panie Doktorze, Bardzo Dziękuję! Niech Pan się trzyma i nie ustaje w głoszeniu prawdy - przecież napisano "Prawda was wyzwoli". Nadszedł najwyższy czas na przełom, jak nie teraz, to przecież nigdy. Albo Polacy się obudzą, albo zostaną niewolnikami. Pozdrawiam.
ponad 7 lat temu / Felek
 
Przerażające! Ściągam to dla potomności, za pozwoleniem.
ponad 7 lat temu / antracyt
 
To, ze nie wymordowano jeszcze wszystkich naszych to zasluga posiadania pewnych zasad i niepoddawania sie mimo wszystko. Czesc zdradzila (i zdradza), czesc zabito, a innym jest wszystko jedno. Ale najwazniejsi ciagle zyja wsrod nas i gotowi sa walczyc jak niegdys nasi rodacy. Lecz wrog nie spi, wciaz bacznie obserwuje i ciagle dziala. Jest jeszcze duza szansa na odbudowe noramlnej Polski. Ale ja nie wiem jak to zrobic. Potrzebny jest surowy, bezpardonowy, silny ale sprawiedliwy i honorowy przywodca.
ponad 7 lat temu / antracyt
 
super materiał! Dr Żebrowski po raz pierwszy mówi tak otwarcie o łże elitach. Dodatkowy bonus - dopiero teraz dowiedziałem się, że tzw rejony narodowościowe w ZSRR po wywiezieniu Polaków na Sybir służyły sowietom za kuźnię kadr dla Polski Ludowej. To w jakiś sposób uwiarygadnia tezę, która mówi, że podobne działania prowadzili Niemcy po I i II wojnie. Osiedlali na zajętych przez siebie terenach swoich ludzi, którzy po klęsce pozostali jako tzw. agentura zafrontowa (patrz materiał dra Brzeskiego na temat wojny informacyjne). Stąd u nas tyle tej swołoczy w rodzaju Grzesia, Mira et consortes.
ponad 7 lat temu / gorzki
 
Jak ktoś śmieje się, że masoneria to wymysł dzieci niech popatrzy na obecną kulturę Polski. Wszystkie postulaty sekty masońskiej pokrywają się z obecnymi działaniami "artystów", zachowujących się jak prostytutki. Kto da więcej?? Ci nasi "artyści" widzą siebie jako Creatio zapominając, że nie tworzą z niczego lecz są narzędziami w rękach- tylko czyich? Obecna sztuka zaś polega na szoku, brzydocie i ohydztwie. Porównaj Malczewskiego i Nieznalską. Co mają te dwie osoby w głowach gdy chcą przemawiać sztuką przez wąski lufcik do "ciemnego" ludu?? Myślę, że więcej ciekawego powie alkoholik spod sklepu niż pani Nieznalska swymi kreaturami.
ponad 7 lat temu / Starter
 
Bardzo ciekawy wykład... szokujący wykład. Niestety taka jest prawda. Nic dziwnego że społeczeństwo dziczeje - poganieje, skoro degeneraci, piastują wszelkie istotne stanowiska, odpowiadają za kulturę, sztukę, mają media, wytwórnie filmowe, drukarnie...itd. na zachodzie "rewolucjonisci sexualni" podobnie choć bezkrwawo zajmowali ważne stanowiska w państwie, mediach itd... i widać do czego to doprowadziło... dlatego w błędzie jest ten który popiera "demokrację"... bo wystarczy wytresować pokolenie "pożytecznych idiotów" o zdziczałych obyczajach, oderwanych od moralności - normalności... by sprawować władze... po wsze czasy. łatwo siać kąkol, trudno uprawiać zboże...
ponad 7 lat temu / Piotr
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.