Wulgarny przemarsz w stolicy. Feministki, tęczowi i młodzież chcieli aborcji na żądanie


Home   >   Wiadomości

Wulgarny przemarsz w stolicy. Feministki, tęczowi i młodzież chcieli aborcji na żądanie

W piątek odbył się w Warszawie proaborcyjny i antyrządowy przemarsz. Grupy feministek, aktywistów LGBT i przede wszystkim dziesiątki tysięcy młodzieży wędrowały po stolicy, wykrzykując wulgarne hasła. Nie brakowało też alkoholu.

 

Centrum Warszawy przypominało w piątkowe popołudnie i wieczór upiorny zjazd proaborcyjnej i feministycznej młodzieżówki. Z kilku punktów miasta w kierunku Ronda Dmowskiego zmierzały dziesiątki tysięcy osób ubranych w ciemnych barwach, wyposażonych w często skrajnie wulgarne i bluźniercze tablice z hasłami, wykrzykujących obelżywe slogany.

 

Z Ronda Dmowskiego, najwyraźniej nie wiedząc, co tak naprawdę powinni ze sobą zrobić, ruszyli w kierunku Żoliborza, gdzie znajduje się dom prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Tłum feministek, homoseksualistów i młodzieży natrafił jednak na policyjną blokadę. Około godziny 22:00 kierownictwo przemarszu wezwało jego uczestników do rozejścia się.

 

Tym razem nie doszło do ataku na kościoły; niemała w tym zasługa środowisk narodowych, które wraz z żandarmerią broniły świątyń w najgorętszych punktach, na Krakowskim Przedmieściu oraz na Placu Trzech Krzyży.

 

Obraz po przejściu tłumu budzi tylko zażenowanie i smutek. Porozrzucane butelki po alkoholu, wymalowane na chodnikach i murach niepoważne, wulgarne hasła, a przede wszystkim - potężny niesmak. W piątek, wbrew szumnym zapowiedziom, nie było bowiem „kobiet walczących o swoje - rzekome prawa”. Była po prostu niewychowana, zmanipulowana przez hunwejbinów cywilizacji śmierci młodzież, która, w obliczu wprowadzonego w kraju zdalnego nauczania, postanowiła zabawić się - i dać wyraz swojej ogólnej frustracji.

 

Bo gdyby spytać uczestników przemarszu, czego tak naprawdę chcą, to poza 

sloganami o „aborcji na żądanie” oraz wulgarnym słowem na „w…” doprawdy - niewiele mogliby chyba powiedzieć...

 

Pach

 


DATA: 2020-10-30 23:20
 
 
Share:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
GOOD TEXT
3
 
 
 
Comment on the article
Nick *:
Your opinion *:
wyślij opinie
Regulations
Click to read

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.

 

Komentarze

Lewackie feministki pokazały "język polityczny" pełen zabójczego jadu i nieprawości w przestrzeni publicznej.
24 dni temu / t
 
Jak to śpiewał Wielki Jan Kaczmarek: oj naiwny naiwny naiwny...
24 dni temu / @Anonimm
 
Polacy muszą powiedzieć stanowcze NIE Żydo-komunie.
25 dni temu / Lampart
 
Jednego zarazonego złapali który celowo zakażal innych. Więc takich broni biologicznych powinno być więcej i można mieć pewność że zakazono bardzo wielu ludzi. Takie typowe działanie opozycji czyli wogole nie słuchanie rządu w niczym.
25 dni temu / cz
 
Nie może być tak, że jedne demonstracje policja pacyfikuje i rozpędza, a drugie wręcz ochrania - tak jak zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci. Nie może być tak, że osoba będąca na kwarantannie, za to że pojechała do sklepu na zakupy spędziła w areszcie 5 miesięcy, a bandyta który będąc zakażonym sars-cov-2 świadomie brał udział w demonstracjach w Myśliborzu, oraz brutalnie pobił w tym czasie księdza został przez sąd wypuszczony. Nie może być tak, że rzad ogłasza pandemię i wydaje stosowne dekrety, a potem zezwala na demonstracje, które stają się źródłem zakażeń, za to na Wszystkich Świętych zamyka cmentarze jako źródło potencjalnych zakażeń. Przez to, że rząd nie rozpędził lewackich demonstracji wielu zakażonych ludzi umrze. To Państwo nie funkcjonuje, ten rząd nadaje się do natychmiastowej wymiany, Katolicy podobno jest nas większość w tym kraju - wybierzmy swoich ludzi do władzy jak najszybciej ! Im dłużej oni będą tu rządzić tym więcej spowodują złego.
25 dni temu / tak tylko
 
Przyszłość Ojczyzny.
25 dni temu / Ryś
 


 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.