Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Ja bym bardzo chciała żeby różni "mędrcy i prorocy" ze swoimi naukami omijali Polskę i przestali wykładać nam ex katherdra swoje mądrości. Dotyczyy to zarówno pani Johnson, pana Timmermansa, panny Thunberg i wielu innych. Sami potrafimy o sobie decydować i nie lubimy mniej, lub bardziej aroganckich pouczeń. Koniec końców o sprawie aborcji najprawdopodobniej zdecyduje powszechne referendum, bo większość Polaków ma dość wałkowania od trzydziestu lat tego tematu. Na dodatek robienia tego z głębokim cynizmem, bo aborcja pojawia się jako dyżurny temat zastępczy, dla odwrócenia uwagi społeczeństwa ilekroć władza ma jakieś problemy.
1 miesiąc temu / moja opinia
 
@marmar po co czytasz katolickie artykuły skoro sprzeciwiasz się prawdzie wypływającej z naszej nauki. Chcesz korzystać to daj ci Boże światło i nawrócenie, a jak nie masz dobrych intencji to przerzuć się na portale bliższe ci ideologicznie i nie truj!!!
1 miesiąc temu / Polka
 
Mądra kobieta.
1 miesiąc temu / Ewa
 
Do rządzących. To nie przypadek, że Abby Johnson woła o wycofajcie się z kompromisów aborcyjnych właśnie teraz. Ona ma wam przypomnieć, że w 2015 roku obiecaliście Wyborcom, że zaostrzycie ustawę aborcyjną. OKŁAMALIŚCIE WYBORCÓW. Okłamaliście Ich i Boga. To będzie miało swoje reperkusje. Wspomnicie moje słowa. Gotujecie Polsce PIEKŁO. Jest jeszcze czas...
1 miesiąc temu / Airam
 
Wiecie że żaden świadomy katolik nie może zaglosowac przeciwko Zyciu, miałby bowiem udział w tym złu i za nie na sądzie odpowiadal Przed Swiętym i Doskonałym Bogiem.
1 miesiąc temu / Karoll102
 
Panie prezesie PiS, apel pani Abby pośrednio przypomina o przedwyborczym zobowiązaniu wobec abp St Gadeckiego, niezwlocznego podjecia uregulowania kwestii aborcyjnych w Polsce po wygranych Wyborach.
1 miesiąc temu / wyborca
 
Tak @marmar, o prawie w Polsce decyduje unia europejska i państwa "poważne".
1 miesiąc temu / Wojtek
 
Odnośnie kompromisu to jest zasada aby nie rozmawia się z diabłem - jest to wskazówka ewangeliczna - poza tym,nikt nie ma prawa wchodzic w "buty Pana Boga" a nieznośną zuchwałością jest uzurpacja decydowania o tym które życie ma sens a które go nie ma.
1 miesiąc temu / t
 
Na szczęście to nie pani Abby Johnson będzie decydowała o prawie w Polsce.
1 miesiąc temu / Marmar
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.