Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

1. It is forbidden to publish comments on the forum that:
- promote deviant behavior, contrary to the natural law;
- offend the Catholic faith and the Catholic Church;
- contain obscenity (pursuant to Art. 3 of the Act of 7 October 1999 On the Polish Language);
- contain information burdening other persons with accusations which have not been proven (Art. 23 of the Civil Code);
- lead to copyright infringement (Act of 4 February 1994 On Copyright and Related Rights);
- contain links to and addresses of other websites, personal details, contact information or e-mail addresses;
- are advertisements or spam (have no relation to the commented article);
- are direct, brutal attacks on interlocutors or call for aggression against them;
- are inappropriate in the context of information about the death of a public or private person;
- contain remarks addressed to the editorial team of PCh24.pl (we really appreciate them but we ask for e-mail contact as only then we can assure that they will be delivered to the persons responsible for the service content).

 

2. All comments contravening item one of the present Rules will be removed by the moderator.


Koń uznany jako zwierzę towarzyszące! Czemu nie..Ale gdyby tylko znali mojego kota - to wiedzieliby kto to jest prawdziwy towarzysz!
2 miesiące temu / gość
 
Dziwną ma strategię PO. Zamiast zawierać pisowi wyborców z centrum wolą schylać się po lewicę, która im zwycięstwa i tak nie daje, za to normalni wyborcy głosują na inne partie. PiS nie miałby szans gdyby PO było takie jak w 2005 roku.
2 miesiące temu / Robert
 
W sejmie maja ilu poslow ? 0, 1, 2, 3 ? Jakie to ma znaczenie i kogo obchodzi ich poparcie ?
2 miesiące temu / Polityka
 
Do Wisły lało się szambo , wycinka drzew w stolicy a durnie go popierają. Trzaskowski jest antyekologiczny. To przebierańcy go popierają a nie ekolodzy. Tak jakby katolicy wystosowali poparcie dla Biedronia. Kompromitacja pseudozielonych, żal , że nie mamy prawdziwie ekologicznej partii, która kierowałaby się choćby zalecaniami Franciszka i innych, którym prawdziwie ekologia leży na sercu a nie tylko ściema.
2 miesiące temu / Michu.
 
"Zieloni" - oni mają tyle z ochroną przyrody co ja z kosmonautyką. Gdzie byli ci aktywiści, gdy do Wisły lało się tonami zanieczyszczenia. Ryby zdychały, a Zieloni - nic ! Próbują narzucić większości jakieś chore ideologie, które nie mają nic wspólnego z ochroną środowiska np. aborcja ?! Oni są za to bardzo agresywni w swoim zachowaniu, nie znają formy dyskusji czy kompromisów. Musimy im się zdecydowanie przeciwstawiać. Ciekawe, kto ich tak dobrze finansuje ?
2 miesiące temu / Andrzej
 
rzecznik praw zwierząt...rece opadaja
2 miesiące temu / rrr
 
Ludzie mysla ze jak ktoś mysli w lewackich kryteriach to będzie najlepszym prezydentem .wstyd mi za Polaków.
2 miesiące temu / fre
 
Eko-postualaty to jest nowomowa ,czyli ukrycie prawdziwego sensu zapowiedzi Trzaskowskiego. Partia "Zieloni" chce zlikwidować polską gospodarkę czyli sprowadzić na Polaków nędzę i głód , jakich nie zaznali w całej swojej historii. Ten stan ma byc narzędziem służacym całkowitemu podporządkowaniu zagranicy. Pod tym podpisał sie Trzaskowski. Utworzenie rzecznika praw zwierzat jest oszustwem i elementem irracjanalnym służącym pozbawieniu ludzi podstawowych praw , nie tylko do normalnego zycia i posiadania rodziny , ale również zakwestionowania prawa do życia . Jesli ktos na serio przyznaje prawa zwierzetom , to stawia zwierzatka i ich potrzeby na równi z ludzmi.W przypadku dyskusji o tym , kto powinien komu ustąpic miejsca do zycia , równie uprawniona staje się sytuacja , ze to człowiek powinien zostac zabity dla dobra zwierzatka. Postulaty tzw. zielonych , pod którymi podpisał sie tzraskowski sa postulatami zbrodniarzy
2 miesiące temu / Mirek
 
Zieloni popierają Trzaskowskiego w podzięce m.in. za "Czajkę". Opozycja nie ma żadnych hamulców ani zasad moralnych. Nie przejmuje się takimi drobiazgami jak prawda, fakty, wiarygodność, wcześniejsze dokonania. Ma jeden cel: Zniszczyć legalną władzę, bo stara się przeciwstawiać rabunkowi państwa i demoralizacji społeczeństwa! Kłamstwa, ustawki i inwektywy to jedyne "argumenty" opozycji. Gdyby chodziło o zniszczenie PiS-u i sojusznikami Zielonych okazali by się np. truciciele pszczół i podpalacze lasów, to Zieloni by się z nimi natychmiast połączyli.
2 miesiące temu / Tom Bombadil
 
ciągnie swój do swojego, przecież Trzaskowski jest zielony we wszystkich sprawach
2 miesiące temu / OLK
 

Skomentuj ten arytukuł
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

No materials published by www.pch.24.pl may be copied, distributed, redistributed or exploited in any form, including posting on the Internet, without the consent of Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi located in Kraków (Publisher). Any use or exploitation of any material in whole or in part violating the law, i.e. without the permission of the Publisher is prohibited under penalty and may be prosecuted.


Requests should be directed to the editorial staff of the website at: [email protected] Permission is granted in written or electronic form.


The content of this website, after obtaining permission, maybe distributed so long as directly under the published material the information about its source (PCh24.pl) and a link to the source page (a link with the attribute rel=”follow”) are included. Permission does not include any illustrations related to texts. This clause does not apply to these users of this website who link any material published on a website in social media.